за сънищата-някой може ли да ги гадае

  • 820
  • 6
съжалявам,но моя мъж ми забрани да чета такива работи и ми каза да си изтрия поста,защото се разплаках и той се ядоса.пък наистина се притесних и сега ще се опитам да не мисля за това.да сме живи и здрави всички пък ..........
Виж целия пост
# 1
сълзите понякога помагат.
поплачи си.

 Hug
Виж целия пост
# 2
Виж какво това е от бременността!От както съм забременяла не съм спряла да сънувам гадни неща,то даже не гадни ами просто отвратителни.Много ми беше кофти,притеснявах се,цял ден ходех като замаяна не ми излизаха от мислите.От една седмица насам  сутрин като се събудя си казвам,че нищо не помня забранявам си един вид да мисля за тях и се чувствам много по добре.Пробвай и ти и не си ги слагай толкова на сърце,потърси тук има много теми за сънищата по време на бременност.
Виж целия пост
# 3
http://sanownik.sdobreff.com/
Горе в правоъгълника пишеш ключова дума относно съня
Виж целия пост
# 4
вижте работата е там че бившата ми свекърва е сънувала сън за мен.че някаква жена отишла при нея и носела нещо в ръка пуснала го и казала че това е моята карма.
незнам какво означава,но се надявам да не е за лошо.
днес съм по-спокойна,но снощи бях много разстроена.
а този сайт иска някаква инсталация с която неможах да се справя.момичета ,май не е редно да ви занимавам с моите си проблеми,но няма с кого да го споделя.мъж ми се ядоса и каза че не иска да слуша защото ще отиде да се скара със бившето ми свеки дето ми говори такива работи.благодаря ви все пак.
Виж целия пост
# 5
Ама и бившата ти свекърва е много "умна" да ти приказва такива работи.Не се връзвай и не обръщай внимание.
Виж целия пост
# 6
Нямам думи просто от глупостта на хората,ще ме извините.И аз имам един сън, който сънувам постоянно и ако се връзвам на разни там тълкувания да съм превъртяла до сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия