Коензим Q10

  • 3 339
  • 4
Здравейте! Напоследък много боледувам и моят лекар твърди,че само това ще ми възстанови силите за нула време.Някой пил ли го е?На пазара има доста марки, коя ми препоръчвате? Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 1
За коензим Q10 можеш да прочетеш тук: http://www.anhira.com/superhrani/CoQ10bg.php   Аз пия от него и наистина се чувствам много добре!
Виж целия пост
# 2
едва ли е "само това", което може да те вдигне, но Коензим Q10 е много добър. статията, която то е дал/а milstan е много полезна и обяснява добре нещата.
аз лично не съм ползвала, но свекър ми пи един месец и каза, че много му облекчил псориазиса и поиска пак да му купим. той ползва на Аквасорс, но този без хром.
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам ти инстантните храни - Слънчева и Клетъчна енергия. Като ги смесиш, наистина ще се вдигнеш. Едното е коензим, а другото е зелена енерлгия на прах. Слага се под езика и действа много бързо.
Лично аз ги употребявам срещу пролетната умора и са СУПЕР!

Освен това не изисква никаква предварителна подготовка като чаша с вода например. Производство на Аквасорс са.
Виж целия пост
# 4
Напоследък много боледувам и моят лекар твърди,че само това ще ми възстанови силите за нула време.Някой пил ли го е?На пазара има доста марки, коя ми препоръчвате? Благодаря  Hug

Подчертаното е много важно!!! Това са две различни състояния на организма. Naughty

Твоя лекар не е прав че САМО това ще възстанови силите, още повече че точно коензима се ползва при определени .... нужди да речем. Така безразборно да се препоръчва ми се струва меко казано нелепо.

Сподели какви са симптомите и оплакванията ти ако искаш по-конкретен отговор за това дали точно този продукт е подходящ за теб.

А, да отговоря на конкретния ти въпрос - да, аз съм ползвала продукта, както и мои познати. Не мога да ти препоръчам понеже нямам наблюдение над различните видове производители. Аз лично ползвам Аквасорс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия