не иска повече да яде мляко преди лягане

  • 1 035
  • 23
имаме малък проблем....не иска млякото си преди лягане.от 1 месец го мъча да го яде,но от 2 дни тотално ми отказва .след няколко дни ставаме на 1 година и искам да попитам има ли майки в това положение?снощи хапна  плодово пуре преди сън и не е ставал през ноща,но знам ,че трябва да пие.какво да правя?
Виж целия пост
# 1
Миличка спокойно нармално е да откаже АМ по някое време при някои става по-рано при други по-късно Wink Моя калпазан започна да го отказва към 8м  Crazy а на 9м вече въобще не пиеше АМ. Аз лично подмених АМ с кисело мляко , веднага го хареса  Peace и до днес си яде по една купичка преди лягане  Hug (той не пие нищо от биберон освен вода  Crossing Arms )
Виж целия пост
# 2
Ами щом неще детето насила нищо нестава.
Предложи му нещо друго преди лягане,може вече да му е омръзнало.Не се притесняваи дори и да отпадне вечерното мляко не е фатално вече сте почти на годинка.Пък знаеш ли след няколко дни може да го изпие
Виж целия пост
# 3
той не иска никакво.пробвах и с кисело.незнам ако не мъ давам ,а само сутрин като закуска дали ще му е достатъчно?
Виж целия пост
# 4
Пробвай киселото с мляко кафява захар (моя си го яде така без да го подслаждам) може да му го направиш на айрян и т.н. Аз в началото докато разбера как го предпочита  Crazy се видях в чудо първо прабвах на айрян,посоле със малко захар, най-накрая разбрах най-му допада ей така натурално да си го яде с лъжичка  Laughing Понягога сутрин в купичката с кис.мл. му слагам бисквити Закуска става мн.вкусно.
Иначе и моя първо отказа нощтното АМ и после сутрешното  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
ще го пробвам следобед с лъжичка и с бисквити както си писала.ще се обадя и на педито.а колко бисквити слагаш от закуската?
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми на 1г. отказа да пие АМ и започнах да давам кисело мляко с бисквити вътре преди лягане. Бисквити Закуска слагах на око, зависи, дали ще го пие от шише или ще го яде с лъжичка.
Виж целия пост
# 7
ще го пробвам следобед с лъжичка и с бисквити както си писала.ще се обадя и на педито.а колко бисквити слагаш от закуската?
Ми примерно пробвай да почнеш с 2  WinkАз на моя сега му слагам по 4 и малко кагато кеселото мл. го давам като закуска  Peace иначе вечер си му го дамам чисто.
Миличка пробвай първо дали ще го яде чисто с лъжичка  Hug
Виж целия пост
# 8
Сина отказа АМ по подобен начин на 8 месеца. То е малко благичко. Мина на само кисело мляко, със захар не го искаше. То и сега благи неща не харесва, но само кисело мляко се хапва.
Виж целия пост
# 9
А с колко дупки е биберонът?
Защото при нас имаше подобен етап, в момента в който сложих биберон с 4 дупки, детето отново си прояде. Явно от предишния много бавно е текло млякото.
Виж целия пост
# 10
3 дупки
Виж целия пост
# 11
Ами щом неще детето насила нищо нестава.
Предложи му нещо друго преди лягане,може вече да му е омръзнало.
Не се притесняваи дори и да отпадне вечерното мляко не е фатално вече сте почти на годинка.Пък знаеш ли след няколко дни може да го изпие

 Peace
Виж целия пост
# 12
Детето си знае колко му се яде! Какво значи Трябва? Дъщеря ми от 8-месечна не яде прясно мляко. Нищо и няма. Достатъчно жизнена и енергична е. Изследванията и са прекрасни. Няма задължителни неща. Никога не е ставала нощем. Но и не е заспивала преди 22.30. Не съм се притеснявала, че не прави нещата като другите.
Виж целия пост
# 13
Детето си знае колко му се яде! Какво значи Трябва? Дъщеря ми от 8-месечна не яде прясно мляко. Нищо и няма. Достатъчно жизнена и енергична е. Изследванията и са прекрасни. Няма задължителни неща. Никога не е ставала нощем. Но и не е заспивала преди 22.30. Не съм се притеснявала, че не прави нещата като другите.
Майчето говори за адаптирано мляко не за прясно  Laughing Wink
На моя и до ден днешен не съм му давала чисто прясно мляко, ползвам го само за направа на кремчета , грис и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 14
Мисля, че е нормално вече. Дъщеря ми приблизително го отказа на тая възраст. А какво хапва за вечеря?Ако се храни с вас значи се насища.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия