Към мамите с количка Jane Energy

  • 2 858
  • 20
Искам да Ви попитам липсата на борд отпред дали е недостатък или коланите ,с които се закопчава бебето са достатъчно надеждни?Иначе количката е супер-със сравнително големи колела,гръбчето ляга доста,лека маневрена,всичко е супер,само борда ме спира Sad
Виж целия пост
# 1
Не съм карала тази количка, но съм карала достатъчно колички (6 броя) и смея да твърдя, че бордът е доста разглезващо приспособление. Без борд децата не се навеждат напред, не се джаскат и не го лигавят. Напротив - возят си се примерно и не висят в странни и неестествени пози. За протокола - моята дъщеря винаги е била вързана с колани, но с борд все някак се добираше и се надвесваше. Така че - взимай я без колебания Peace Имам позната мама, която е с нея и е много доволна. При това бебето й е на 4 месеца. В момента я ползва с чувалче Grinning
Виж целия пост
# 2
Запис Peace
И аз съм се насочила към този модел и ще събирам мнения:)
Виж целия пост
# 3
ползавам тази количка вече един месец и мога да кажа,че съм сравнително доволна,единственния недостатък според мен е много малкия кош за багаж и невъможността да се стигне до него,когато бебчето спи.Ако се сетите нещо конкретно питайте.
Виж целия пост
# 4
Не съм тикала Jane, но подкрепям мнението на Асето за борда. Моята количка също е без борд и за мен това е предимство, а не недостатък. Peace
Иначе моделът е страхотен, чела съм само хубави отзиви за нея. Взимай я Wink
Виж целия пост
# 5
Крис-пис, удобна ли е количката за спане? Дъщеря ми е на 8 месеца и често спи навън.
Виж целия пост
# 6
И аз имам такава количка. Ползвах я само лятото няколко месеца, но мога да кажа какви са ми впечатленията. Маневрена е и въпреки малките колела( другата ми количка е триколка с големи гуми), детето се вози комфортно и не друса много. Забележката за недостъпния кош е абсолютно коректна, но поне за мен не е болка за умиране. За спането, обаче е перфектна. Най-ниското положение на гръбчето е почти леглало и е много удобна за детето. Лека е, но е не е 5, 5 килограма, както е рекламират, а е точно7.2, защото е теглих. По-малкото килогарми са само на металната част, а останалите са седалката. Липсата на борд също не ме притеснява. Ако имате въпроси питайте, мога и да пусна снимки на детето в количката, за да добието по-добра представа.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти, delight Hug!
Frutka, извинявай, че се намесвам така с въпроси, но няма смисъл да пускам нова тема Hug.
Имам още един въпрос - може ли да се сваля тапицерията за да се изпере?
Виж целия пост
# 8
Да тапицерият се сваля и се пере, само не можах да разбера как и се опасявам, че не може да се свали сенника.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ти, delight Hug!
Frutka, извинявай, че се намесвам така с въпроси, но няма смисъл да пускам нова тема Hug.
Имам още един въпрос - може ли да се сваля тапицерията за да се изпере?
Моля,няма проблеми PeaceПитайте!Аз всъщност вече си купих,но друга количка-Maxi Taxi-Birdi!След голямо чудене и питане се спрях на нея и за сега съм доволна.Благодаря на всички ,които се включиха с отговори  bouquet
Виж целия пост
# 10
Да тапицерият се сваля и се пере, само не можах да разбера как и се опасявам, че не може да се свали сенника.
Вече си купих количката Peace. Тапицерията се откопчава от капсите, а сенника се сваля. Отстрани има едни щифтчета, натискат се навътре и готово. Може да се свали изцяло и да не се използва, а вместо него да се сложи чадърче.
Виж целия пост
# 11
Благодаря, че ме светна как се свала сенника, защото пътувахме със самолет и е много мърляв.
Виж целия пост
# 12
А има ли чувалче за краката и дъждобран?
Виж целия пост
# 13
Благодаря, че ме светна как се свала сенника, защото пътувахме със самолет и е много мърляв.
Моля Hug!

А има ли чувалче за краката и дъждобран?
Дъждобран има, но чувалче за краката не. Чадърчето също се купува отделно.
Виж целия пост
# 14
и аз се колебая за нея newsm78
момичета, има ли я в Премаман и колко струва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия