Спешно какво да правя!!!!

  • 7 925
  • 148
Здравейте  моля ви да ми кажете какво да направя Confused Cry Бременна съм,само че не от съпругът ми и ще се побъркам  Sad имах авантюра с мъж за една вечер който сега не иска да ме види  Sad Cry Cry аа съпругът ми не знае за детето все още Sad На мъжът ми не мога да кажа за детето защото не сме правили секс с него от доста одавна Confused Cry Какво да направя сега???..да махна ли детето или не? Sad Cry Cry
Виж целия пост
# 1
Като за начало- не пускай като първа публикация във форума такава откровена пързалка  Stop
Виж целия пост
# 2
Идея нямам какво да те посъветвам, а и не искам. Дано да намериш най-правилното решение за себе си.
Виж целия пост
# 3
И ще направиш ли това което те посъветват непознати хора?
Виж целия пост
# 4
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesКакво да ти кажа............ зависи от много неща-искаш ли дете, от значение ли е бащата,  важен ли е за теб съпруга ти, въпреки, че то се подразбира доколко е  важен  от"спешната" тема и предишните ти действия. Той доколко държи на теб, въпреки, че и това се подразбира предвид, че дори не можеш да го излъжеш, че детето е негово. Не знам, здравата си объркала нещата. Ти трябва да решиш.
Виж целия пост
# 5
Ти не знаеш ли  какво  да правиш ?
Виж целия пост
# 6
Като за начало- не пускай като първа публикация във форума такава откровена пързалка  Stop

 Peace

Арета, има и по-добър начин за трупане на бройка постове, но и така става. ooooh!
Виж целия пост
# 7
 smile3532 .... Ти бъзикаш ли се с нас  smile3556  Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Лелей ooooh! какво питане само - нищо лично ама ако това е истина си изправена пред сериозно решение, и само ти знаеш отговора.
Виж целия пост
# 9
 Crazy
Виж целия пост
# 10
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesКакво да ти кажа............ зависи от много неща-искаш ли дете, от значение ли е бащата,  важен ли е за теб съпруга ти, въпреки, че то се подразбира доколко е  важен  от"спешната" тема и предишните ти действия. Той доколко държи на теб, въпреки, че и това се подразбира предвид, че дори не можеш да го излъжеш, че детето е негово. Не знам, здравата си объркала нещата. Ти трябва да решиш.
  Thinking Tired
Виж целия пост
# 11
честито ,  мамче!
  bouquet
Виж целия пост
# 12
Ама защо сте така категорични, че случката е измислена? Стават такива неща - семейство с проблеми (неправенето на секс е показателно), свалка в нета (или не), глупост и резултатът е налице.
Арета, мисли! Съвет от типа "и вълкът - сит, и агнето - цяло" не мога да дам.
Виж целия пост
# 13
Зависи дали искаш това дете Thinking. Можеш ли да си позволиш да го отгледаш сама - без мъж до себе си ?
Имате ли с мъжа ти ваши деца(дете), държиш ли на брака си - в смисъл дали да продължи, защото такова нещо със сигурност ще го разруши ( една изневяра не е толкова фатална, при положение , че мъжа ти не е разбрал, но изневяра с плод.....).
Виж целия пост
# 14
Ама защо сте така категорични, че случката е измислена?

Още по-лошо, ако не е. Аз не питам форума дали да дам Панадол, а тя пита дали да запази детето или не! ooooh! Ако й кажа да скочи от 8-я етаж? Или да прави секс с мъжа си и после да излъже, че е родила преждевременно?

За мен това си е 100% пързалка. Така поднесено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия