Великден - къде?

  • 3 247
  • 26
Момичета къде мислите да почивате по Великден? Доста дни се събират и ние се замислихме къде да ходим.
Какво ви е мнението за х-л Добруджа в Албена?
Моля ако намерите някакви предложения за  Аугуста в Хисаря да пуснете линк.
 newsm51
Виж целия пост
# 1
Мислиме за извън страната Winkкъде - още не сме решили. Ще следя пък може да открадна някоя идея Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Мислиме за извън страната Winkкъде - още не сме решили. Ще следя пък може да открадна някоя идея Simple Smile

ПУ, и аз да се запиша в този клуб.
Виж целия пост
# 3
Пу пу пу- аз тук.и ние искаме да забегнем на някъде.За сега ни се върти из главите  едно пътуване до Spain  ама аз нещо не вчрвам че ще се организираме Sad.Дано да успеем!
Виж целия пост
# 4
и аз следя темата.иска ми се да измислим нещо за чужбина,но нашто тати е все заето и така отрано не можем да решим,но събирам идеи и следя с интерес темата.
Виж целия пост
# 5
миналата година за великден бяхме в хотел "аугуста"-хисар.хубаво беше,бяха се постарали в менюто да има козунаци,червени яйца...но пък беше страшна блъсканица по шведските маси,за кафе чакахме на опашки по 15 мин.стаите са нормални,но нищо кой знае какво за тия пари.виж,басейна ми хареса,има и водна пързалка.мисля,че за деца ще е забавно.ние бяхме без малкия,той беше още бебе тогава.
Виж целия пост
# 6
хайде,момичета,мили!давайте идеи за великден.на къде сте се насочили и какво планирате.очакваме мнения.
Виж целия пост
# 7
Ние май ще отидем до Турция на плаж, още обмисляме Grinning
Виж целия пост
# 8
и аз да се запиша, та да почерпя някоя интересна идея Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Ние май ще отидем до Турция на плаж, още обмисляме Grinning
Моля те сподели с коя агенция и къде смятате да ходите.Аз разглеждах оферти за Турция но освен за Истанбул друго не открих newsm78
Виж целия пост
# 10
И аз се записвам да следя темата.На мен ми се ще да отидем до Гърция,ама още не съм се ориентирала.
А колко почивни дни са по Великден - 3 ли?
Виж целия пост
# 11
А колко почивни дни са по Великден - 3 ли?
За Великден има 6 почивни дни. От 1 до 6 май. Двата дена ще ги отработваме.
Виж целия пост
# 12
Май греша Великден е на 27 април и обикновено не се работи понеделник /28.04/.
Виж целия пост
# 13
Някой знае ли със сигурност кои са точно почивните дни?
Виж целия пост
# 14
Някой знае ли със сигурност кой са точно почивните дни?

26, 27 и 28 април е Великден. След това на 29 и 30 се работи. Слятите почивни  са от първи май да Гергьовден - от 1-ви до  май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия