Случвало ли ви се е?

  • 568
  • 6
Здравейте! Случвало ли ви се е да сте сити, но непрекъснато да ви се яде? Не става въпрос за лакомия, а затова, че усещате, че организмът ви има нужда от някакъв вид храна / продукт / , но не можете да разберете от какво? направо ще се побъркам! от една седмица съм така и не знам какво да направя, а тъкмо съм си свалила излишните килограми... Моля, дайте съвет как да се избавя от това чувство!
Виж целия пост
# 1
Най- редовно заобикалям хладилника като индианец  hahaha и един път до такава степен бях истрещла, че си купих 2 килограма течен шоколад и все се разнасях из нас смучейки лъжица шоколад    newsm50 но това остана в миналото ...
Виж целия пост
# 2
слу4вало мо се е. Моят съвет е да си представяш първо разли4ни плодове,зелен4уци, меса, ястия и няма на4ин да не се сети6 какво то4но ти се иска.  Laughing
Виж целия пост
# 3
На всеки се е случвало, особено на тези, които пазят 'стандартните' диети. В стремежът си да отслабнеш, почваш да се храниш с неща, които иначе не биха ти били по вкуса. Не е интересно да се ядат ориз, пиле и ябълки непрекъснато (примерно). Един вид работиш срещу тялото си, а не за него.

Следващия път преди да започнеш да се храниш си задай въпросът дали това пред теб в чинията е това, което искаш да ядеш. Ако пък си гладна и не можеш да решиш какво да хапнеш, при възможност седни някъде, отпусни се, затвори очи и помисли/ визуализирай това, което ти се яде. Звучи малко налудничево на пръв поглед, но практиката показва, че работи Sunglasses

Друг вариант е, ако тялото ти сигнализира липса на нещо, било то витамин, минерал, протеин и т.н.

Съветът ми е да не бягаш от 'това чувство', а да му съдействаш Simple Smile
Виж целия пост
# 4

Друг вариант е, ако тялото ти сигнализира липса на нещо, било то витамин, минерал, протеин и т.н.

Много е вярно.
Когато бях бременна към края на третия триместър много ми се ядяха портокали,а аз по принцип не ги обичам.После една докторка ми ги препоръча,като едно от нещата,които да консумирам за повдигане на хемоглубина.
Имам доста такива случаи.Тялото само ти подсказва от какво има нужда.

Замисли се от какво най-много си се лишавала по време на диетата-дали са въглехидрати или пък мазнини,според мен така ще успееш да се насочиш най-добре.
Виж целия пост
# 5
Здравейте! Случвало ли ви се е да сте сити, но непрекъснато да ви се яде? Не става въпрос за лакомия, а затова, че усещате, че организмът ви има нужда от някакъв вид храна / продукт / , но не можете да разберете от какво? направо ще се побъркам! от една седмица съм така и не знам какво да направя, а тъкмо съм си свалила излишните килограми... Моля, дайте съвет как да се избавя от това чувство!

Пий повече вода , чайчета и фрешове .
Виж целия пост
# 6
Много често ми се случва да не кажа постоянно и си ям всичко което ми е под ръка, но този път съм се заинатила и нищо не е в състояние да ме накара да хапна.
Честно да ти кажа, когато се чуда какво ми се яде единственото което ме успокоява като пия кока кола. АЗ пия много обичам я. Във всички диети, които съм спазвала винаги е присъствала колата и винаги съм сваляла килца. Не ми пречи, когато съм на някакъв режим. Даже имало е дни когато освен за кока кола не съм имала време да ям друго и само това. Когато съм на някакъв режим пия кола лайт, но ако не спазвам нищо обикновена.
Пробвай. Може добре да ти подейства. Правилото-от газираното се пълнее- при мен не важи.
Упех!!!  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия