Primo Emporio- линия на Армани ли е?

  • 8 110
  • 7
 http://www.primoemporio.it/ 

За това става дума.

Свързвам го с Армани (Емпорио Армани), защото, но никъде не пише, че нещата имат общо с Армани (освен това Емпорио)  newsm78

Иначе в магазина им тук, във Варна имаше не лоши неща, а на намаление и цените бяха достъпни  Thinking
Виж целия пост
# 1
Нищо общо нямат.
Виж целия пост
# 2
Бубе, емпорио на италиански означава магазин.
Няма нищо общо.
Виж целия пост
# 3
  Joy

Стига бе, верно ли?  Joy

Обаче мен ме притеснява друго- коментирахме с една приятелка тоя магазин в мола и тя каза, че на нея са и казали(продавачките, като питала каква е тая марка), че това е СПОРТНАТА ЛИНИЯ НА АРМАНИ  #Crazy

Сега искам да отида и да ги питам на какво основание си позволяват да лъжат?, направо си плачат за разправия, егати малоумниците  Sick
Виж целия пост
# 4
"Емпорио" значи и империя май newsm78
не че има някакво значение, но и аз не мисля, че двете марки имат нещо общо Peace
Виж целия пост
# 5
ми защото са клявки и лъжкини.
основанието е, че ти като повярваш, че това е армани ще им купуваш дрехите

в сайта на примо емпорио в 'профил' , пише какви са

империя е имперо.
Виж целия пост
# 6
Това са глупости, че Примото е спортната линия на Армани. Не знам защо колежките са решили да лъжат....Аз съм едно от момичетата в бутика на марката в София на Витошка 82. Дизайнерът на Примо Емпорио е работил дълги години в Армани след което прави Примо Емпорио и затова имат доста сходни черти с Армани. В италианския Вог рекламираме с Армани на задната корица- те- отвън,  ние -отвътре. Ще попитам във Варна защо говорят неща, които не са истина....съжалявам за думите им.
Виж целия пост
# 7
Не.

Giorgio Armani Prive
Giorgio Armani
Armani Collezioni
Emporio Armani
Armani Jeans
AX/Armani Exchange.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия