ЯДЕНЕТО КЪСНО ВЕЧЕР или за липсата на воля.....

  • 1 285
  • 3
Имам този проблем от известно време.... просто немога да се спра .. спомням си че преди изобщо не ми правеше впечатление, даже като исках да сваля някое и друго килце просто пропусках вечерята и нямах проблем но от както качих тези пусти 5 килограма  #Cussing out и само мисля как да се отърва от тях а тва ядене вечер не мога да се отърва от него.....  ей сега преди малко (12 часа!!) нагъвах филийки.... уж отивам да си сипя вода .. и този пуст хладилник...... казвам си аиде само лъжичка кисело мляко.. и се връщам към стаята с някоя и друга филийка със сирене.....  doh кажете някой трик.. тоя с волята не деиства  Embarassed
имам и друг проблем.. се се мъча и си казвам че от утре съм на диета обаче като не спазя плана и хапна нещо не по план и от там се отпушва едно ядене...... сеедно като съм прецакала "диетката" дай да се наям като за последно пък от утре пак а утре .. сещате се...
в краина сметка резултата е един - много ниско самочувствие, някой друг + от време на време след който още по голям минус за самочувствието което пък е равно на още повече ядене иии  Rage Sob Rage Banghead

та има ли хапчета за воля.... newsm78 щото тва е което ми трябва
Виж целия пост
# 1
Ами май хапчета за воля няма.  newsm78  Поне не съм чула, но поевярвай ми аз ще съм първата, която ще си ги купи. Като чета твоя пост все едно чета за себе си. Разбирам те. Направо не се издържа. Но и аз мога да ти дам същия съвет, които са ти давали доста хора сигурна съм. Единствения начин е да не ядеш и през деня за да не ти се яде вече, което значи глад. Атова не е хубаво, но при мене само това действа за съжаление. Cry
Ако измислиш нещо свиркай ще се радвам да размением опит Joy Joy Joy
Успех мила!!!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здрасти,

 Хапвай по 1 ябълка като ти се яде....
Виж целия пост
# 3
Оооо, мила epsilon    , бях в същото положение 2 пъти в живота си.
Първият път ме бяха съкратили от работа и ме хванаха нервите...не в 12,00 а в 2,00 ставах да си правя сандвич. Shocked И внимание !   Започнах с качени 3 - 5 - 7 кг....няма да споменавам повече. Тогава отслабнах с разделно хранене. Тъкмо за мен.Всичко си хапвах ,само че през 3 часа. Laughing

Вторият път беше след 2-рата ми бременност. Две години си влачих килограмите , "влизах в хладилника с ушанката" ....сандвичи, бисквитки по никое време... ooooh! Tired И не можех да се овладея. Знаех ,че дрехите ще ми се пръснат и като че  ли на инат, ядях повече. Sick
Трудна работа!

Няма хапчета за воля. Ти сама ще си я наложиш. Peace За съжалиние никой друг не може.
1. Ако можеш лягай си по-рано.
2.Хапни обилно около 19.00, 19,30 максимум 20,00ч.

3.
... Хапвай по 1 ябълка като ти се яде....
4.Никакъв глад и през деня, и вечерта! Така затормозяваш организма си и когато подадеш някоя и друга хапка, той жадно я поглъща и се  залепва за д...-то. По - добре на често - малки порции. Peace
Щом аз успях и ти можеш!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия