кондиломите?

  • 986
  • 3
здравейте! Искам да ви питам нещо което ме притеснява от няколко дни насам. Преди четири години са ми отстранявали кондиломи в Гърция чрез обгаряне с лазер. След което съм ходила на преглед преди две години и ми нямаше нищо. Вчера гледах един игрален филм в който казахе че бебе се е заразило с кондиломи на хранопровода от самото раждане по нормален начин. Аз имам бебе на 4 месеца и от месец и половина имаме проблем с храненето и вече не знам какво да си мисля.......... Дали не може да съм е заразила ако ми са се появили пак. Моля пишете ми дали е възможно да има нещо таково на храносмилателната система. За да знам да тръгваме ли по лекари?
Виж целия пост
# 1
Заразяването на бебетата става в хода на самото раждане при наличие на голям брой кондиломи по време на бременността и раждането. Причината за появата на кондиломи е вирус. Ето защо в тези случаи раждането става чрез цезарево сечение. Във Вашия случай не може да става дума за заразяване! Laughing Причините за лошия апетит са други- може би госпожичата е малко по- претенциозна на хранене. newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Заразяването на бебетата става в хода на самото раждане при наличие на голям брой кондиломи по време на бременността и раждането. Причината за появата на кондиломи е вирус. Ето защо в тези случаи раждането става чрез цезарево сечение. Във Вашия случай не може да става дума за заразяване! Laughing Причините за лошия апетит са други- може би госпожичата е малко по- претенциозна на хранене. newsm78 Simple Smile
Благодаря ви за отговора но аз съм родила нормално!!!!!!!!!! Това означала ли че може да има нещо на храносмилателната система от самото раждане??????????
Виж целия пост
# 3
Не, щом кондиломите вече не са съществували- нали са премахнати преди раждането. Stopи не са се появили отново.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия