Проблеми с ерекцията - как да му помогна

  • 1 630
  • 2
Здравейте,
чувала съм, че в този форум всички си помагат и въпреки че не съм майка, реших да ви помоля за съвет.
Със съпруга ми имаме голяма разлика в годините - той е на 42 години, аз съм на 27. Имам чувството, че възрастта му е причината за проблемите ни напоследък. Женени сме от скоро и определено има тръпка и привличане между нас. Проблемът е, че напоследък се появиха доста затруднения при задържането на ерекцията.  Embarassed Усещам, че се чувства притеснен от това, но се притеснява да си признае, че има проблем. Да не говорим, че едва ли би потърсил консултация от специалист.
Чувала съм, че има препарати, които стимулират половата активност и си мисля че бих могла деликатно да се намеся. Нямам предвид виагра или нещо подобно, а по- скоро добавки или витамини, които да го тонизират и да му помогнат, без да го карат да се чувства неудобно.  Blush
Някай от вас има ли опит с такива лекарства или някакъв сайт, където да попрочета повече? Предварително ви благодаря за помощта.
Виж целия пост
# 1
С акупунктура и билки може, но ако искаш без директен контакт,  Embarassedта да не би да го е срам човека Embarassed, тогава не става.
Иначе може и да намериш нещо за самолечение в Интернет, но описаното по-горе лечение е по-радикално и по-силно. Препоръчително е човека да има добра телесна конституция, нормално телосложение.
В някои случаи състоянието на жената може да способства за проблема, но сега не ми се говори и за това, за да не се удължи много постинга ми.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, Акупунктурист! Не се бях сещала за такова решение. Честно казано, мислех си, че акупунктурата е по- сериозна стъпка от хранителните добавки например. Гледах по телевизията рекламата за онова лекарство, което ти помага "да вдигнеш самолета", но нещо не ми вдъхва доверие. Затова се надявах някой да сподели личен опит. Съзнавам, че това не е тема, за която мъжете биха говорили открито, но все пак на всеки може да се случи. Просто ми се искаше да взема мерки преди да е станало сериозно положението. Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия