Въпросче за курабии?

  • 1 495
  • 9
Мили мами, помощ! Щерката са и се прияли курабии. Четох различни рецепти и виждам, че повечето са с мас, за да не ставали прекалено твърди. Е, да, обаче аз мас нямам. Питанката ми е с какво може да се замени маста в една такава рецепта? Пробвах преди време да направя, обаче много твърди станаха, никак не ми харесаха. Имате ли някоя изпитана рецепта за курабийки, които не стават като камък?
Виж целия пост
# 1
Виж темата за захаринките, а също така и майонезените сладки на Ксения. Тях ги харесаха и деца и възрастни около мен, аз също, и, колкото пъти се сетя за тях, все ми се прияждат.
Виж целия пост
# 2
Мерси. Ще пробвам някоя от рецептите и после ще пиша дали са станали хубави.
Виж целия пост
# 3
Аз ги правя по тази рецепта.Винаги стават супер.Вместо мас аз ползвам масло.     http://www.receptite.com/recepta.php?r=855
Виж целия пост
# 4
Е, направих курабиите, не може да се каже, че са идеални, но щерката е доволна и и харесват, това е важното. Другия път-по-хубави.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Е, направих курабиите, не може да се каже, че са идеални, но щерката е доволна и и харесват, това е важното. Другия път-по-хубави.  bouquet

Това е най-важното - на детето да му харесват!  bouquet А по коя рецепта направи?
Виж целия пост
# 6
Захаринките. По рецептата на sneji. Не бяха лоши като за пръв опит  bouquet
Виж целия пост
# 7
Захаринките. По рецептата на sneji. Не бяха лоши като за пръв опит  bouquet

Пробвай и майонезените сладки на Ксения, ще ви харесат! И те са нещо като курабийки, но не твърди, а пръхкави.
Виж целия пост
# 8
Може да ги пробвам. Само че може ли да се наръсят с нещо друго, а не с мак отгоре, защото ме съмнява, че ако ги наръся с мак, щерката няма и да ги опита? Много е особена във вкусовите си предпочитания. Особено пък ако е нещо непознато за нея.
Виж целия пост
# 9
Можеш - със сусам, смлени орехи, само със захар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия