За планирането

  • 3 145
  • 61
Обсъждали сме планираното раждане и изобщо планирането в живота ни.Някои се движат по график,други не.Какво ще кажете за първият секс?Планирахте ли го или просто се случи?Обмислено ли беше,имаше ли подготовка или беше спонтанно?При мен всичко беше обмислено,партньорът ми добре избран,да отговаря на някои важни за мен условия.Изобщо реших да се разделя с девствеността си без излишна емоция и без излишен риск.Просто бизнес.
Виж целия пост
# 1
Партньорът беше избран, но събитието не беше планирано, просто се случи.
Виж целия пост
# 2
Абсолютно спонтанно, непланирано, хубаво...
Виж целия пост
# 3
Общо взето, почти планирано винаги. Планирала съм внимателно връзките, няма случайности. Планирано в смисъл - дали да се случи изобщо, на кой етап от връзката, трябва някоя мисъл, все пак, за да не се окаже човек с неизрядна бикини-линия...
Една приятелка навремето ме беше туширала и зашеметила - беше планирала деня, часа и мястото. Това вече планиране според мен е малко прекалено...
Виж целия пост
# 4
За първия секс в една връзка или за най-най първия питаш, Chanel ?
Виж целия пост
# 5
Нищо не бях планирала!
Виж целия пост
# 6
Неее, не планирам. Нито първия секс, нито който и да е следващ. Хубавите неща се случват от само себе си.
Когато планирам нещата, ги натоварвам с някакви очаквания, и така възможността да се разочароваш е много по-голяма.
Да не говорим, че при спонтанно случване на нещата в повечето случаи ми е през... бикини линията дали ми е изрядна същата тази бикини линия  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
За първия секс в една връзка или за най-най първия питаш, Chanel ?
За най-първия.
Виж целия пост
# 8
Нищо не бях планирала!
Peace
Виж целия пост
# 9
Обичам нещата да стават спонтанно. Планирам единствено неща като ремонт, кредит и прочее....
Виж целия пост
# 10
Ооооо. Голяма патка бях. Той беше планирал всичко. Сгърчи ме направо. За съжаление попаднах на идиот
Виж целия пост
# 11
Имах някаква идея за план, но стана спонтанно.

Иначе в по-общ смисъл, аз имам нужда от нещо като груба рамка за деня, може нищо да не стане, но иначе губя посока и увисвам.
Виж целия пост
# 12
За съжаление попаднах на идиот

И аз така. Понеже баба ми фанатично ми пропагандираше теорията "секс само след брака", реших да й направя напук, но от бързане попаднах на крайно неподходящ човек.
Виж целия пост
# 13
  Най-първия не го помня ясно newsm78. Прозаично-купон, повечко водка, блус с някакъв батко и свободна спалня наблизо...Баткото ще трябва да е бил свестен-свършил беше работата прилично и без лоши спомени за мен от всякакво естество... GrinningТолкова за най-първия секс...Виж, втория-планирах го повече от внимателно. Както и третия, и четвъртия. После планирането загуби смисъл и оставих нещата да си се случват когато и както дойде...
Виж целия пост
# 14
. и? айде с малко повече продължение. В смисъл - какво от това, дали някой е планирал или не. Изводи? Нещо, което да препоръчаме на децата си, ако преглътнем лъже-свенливостта си?
. по въпроса: планирано. Почти. Далеч от виртуозността на зрелия секс, но и това е нещо. Като цяло искам да предам на малкото човече да действа така. В никой случай да не надценява значението на нещо тъй физиологично. Да не се заробва в секс-зоната. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия