Натурален (черен) шоколад - по-безвреден ли е за килограмите?

  • 1 171
  • 6
Я кажете какво мислите по въпроса?Ясно е,че при диета и хранителен режим е забранен,но ако случаааайййно съгрешим,какво ?Все пак мисля,че може и да има една ммаааалка вратичка,през която да мина и да не ми тежи на съвестта този цял шоколад ,който изядох сега  ooooh! smile3535
Виж целия пост
# 1
http://www.zdrave.bg/index.php?c=n&id=1368

 Peace
Виж целия пост
# 2
Отново Благодаря Поци.Аз го тълкувам,че е полезен,когато не се злоупотребява! Embarassed
Виж целия пост
# 3
Абе не знам ,ама има пове4е килокалории от мле4ния  Crazy
Виж целия пост
# 4
Според мен, този който се предлага за диабетици е най-добре да се хапне, ако много му се прияде на човек.
Виж целия пост
# 5
От един месец и половина ям шоколад почти всеки ден.Не зная какво ми става Crazy
Беше ме страх да се кача на кантара вчера.Бях сигурна,че съм качила поне 2 кг.Но не.Даже съм отслабнала с един.
Според мен ако се ограничаваш така или иначе,по никакъв начин не пречи блок или два шоколад на ден.Още повече,че не е тортичка,или някакъв със стафиди или лешници.

/Само да кажа,че през това ереме пих Flax oil,незнам дали то не е повлияло/
Виж целия пост
# 6
Ако успяваш да се ограничиш до 30 грама, можеш да си позволиш да съгрешиш. Но черен шоколад е с поне 60% съдържание на какао - колкото по-голям е този процент, толкова по-малко захар има добавена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия