цикъл или ....

  • 2 388
  • 4
здравейте момичета днес ми се появи някакво кафеникаво зацапване имам болки в кръста и от време на време и в корема а до цикъла ми остават 5дена и се чудя дали е по ранен цикъл или има вероятност за бременост гърдите също са ми напрегнати а бт сутринта ми беше 37.0
Виж целия пост
# 1
Аз съм имала по 3 и по 5 дена зацапване преди цикъла, когато със сигурност не съм имала контакт който да доведе до бременност. Честно да кажа не знам по каква причина е било. А еди месец така ме невероятно ме пронизваха гърдите и бяха чувствителни, че не знаех какво става - дали не съм случила на непланирана бременност.

Едва ли ще научиш нещо повече, докато нямаш поне 1 ден закъснение. Ако си бременна, сега тест трудно би го отчел.

За съжаление можеш само да чакаш. Запаси се с търпение Simple Smile. Стискам ти палци
Виж целия пост
# 2
Аз имах такова зацапване около 7 дена след акта и 5 дена преди цикъла. Така и не ми дойде, направих си тест в деня, когато трябваше да ми дойде и  EFP Зацапване продължи 2 дена и половина и беше кафеникаво през цялото време. Тогава става имплантацията, от това се получава.

Не знам при теб как ще е, но ти пожелавам да е както най-много искаш  Peace
Виж целия пост
# 3
Имаш и моите стиснати палци, дръж ни в течение! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 4
Не искам да те обезкуражавам, но ... при мен как се получи. За първи път този месец гърдите започнаха да ме болят веднага след овулацията. До този момент ме боляха около седмица преди цикъл. Макар че нямах други симптоми, това доста ме обнадежди. Трябва да ми дойде на 1 или 2-ри, а на 29-ти се появи кафеникаво зацапване, което продължава и сега. Горе-долу от тогава гърдите престанаха да ме болят. Мисля, че ще ми идва. Още повече, че и друг път ми се е случвало това зацапване да се появява няколко дни пред цикъл.
Стискам ти палци при теб всичко да е наред Simple Smile
Аз ще чакам с нетърпение следващия месец, обаче е много тежко Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия