Време за губене: travian.bg - Браузър игра

  • 4 914
  • 37
Става дума за тази игра travian , от известно време я играя, хареса ми и реших да я споделя с вас, имали още някой който я играе, може да си помагаме в това, онова в играта  Wink
Виж целия пост
# 1
записвам се  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
И аз Wink
Имам предостатъчно време за губене през деня.....
Виж целия пост
# 3
Аз също я играя от известно време Simple Smile Сладурска е!

Калима, как ти е ника в играта?(ако искаш на лични)
Виж целия пост
# 4
Рали, разгледа ли я вече,мога да помагам,ако имаш нужда Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Cherish ника ми е същия като тука, играя в БГ2, за сега развивам ресурсните полета, в момента вдигам 7 ниво на всички, имам почти всички сгради в града, но нямам войска. В БГ1 съм Дедо Пацко, ама там играя от 3 дена и съм съвсем в началото, и там развивам само ресурсните полета за сега

Малко са ми кът ресурсите, ама някой ако има нужда от малки количества мога да помагам
Виж целия пост
# 6
Ей,Калима,не се бях сетила,че мога да играя и в двата сървара едновременно.Аз съм само в 1, малко по-напред съм от теб,така че ако имаш нужда от ресурси или нещо друго ще помагам Simple Smile
Сега ще видя къде се намираш на картата,дано да си по-близо до мен Wink
Виж целия пост
# 7
Здравейте моми4ета Hug
С мъжа ми я играем от от на4алото (това е май втория път на играта). Само 4е съм на speed.travian.nl, а ника ми е niemand.

Ааааа имам и account в БГ1, ама не съм го пипала от декември и май града ми е разрушен Simple Smile. Ника ми там е dutch.
KaliMa доста съм дале4 от теб Simple Smile
Виж целия пост
# 8
...Ааааа имам и account в БГ1, ама не съм го пипала от декември и май града ми е разрушен Simple Smile. Ника ми там е dutch...

Намерих те, на 51/87 си, с римляни и 389 ти е популацията  Wink
Виж целия пост
# 9
Мъж ми чете през рамото ми таз тема Simple Smile Само той е запален по тривиан-а. Той е в бг1. Клан - S.P.Q.R. Ника му не знам к'в е, каза го - onehalf Simple Smile
Виж целия пост
# 10
опа, я и аз да драсна тука!
аз съм в 2, ник Virginity  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Ох, забравих да кажа коя съм - БГ1 ,kaira  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
преди време и аз играх, обаче заради стратегиите си навивах чак часовника за през ноща и нещо ми дойде в повече - много е зарибяваща!
сега приятел играе с моя ник - в БГ1 -> Tony
Виж целия пост
# 13
Моичкия е луд по тази игра. Само тя му е в главата -денонощно .Запалил е и всичките си приятели и мнението на женската половина е ,че ненавиждаме тази игра. Много се изненадах като видях темата тук WinkЖелая успехи на всички травианстващи мами Peace
Виж целия пост
# 14
Аз бях пускала такава тема преди, но нямаше никакви ентусиасти тогава. Иначе играя само на с1, иначе ми отива прекалено много време. Никът ми е Buhtichka и съм в United 3. И честно казано се надявам да се появят вече тези натари, че много се проточи играта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия