Тест за съвместимост

  • 5 309
  • 23
Здравейте,
Моля да бъда извинена, че пускам нова тема, но не видях друга такава. Ако мястото й не е за тук нека МОД да я премести.
Предстои да ни направят тест за съвместимост - имунологичен тест - на мен и съпругът ми. Интересувам се, какви могат да бъдат вариантите, в случай, че двамата сме несъвместими. Пропуснах да попитам доктора и се надява тук да получа отговори. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Имунологичен или цитогенетичен?  newsm78

Ние правихме цитогенетичен, при който се проверяваха хромоzомите на двамата. Доколкото zнам те рядко не са наред.
Виж целия пост
# 2
Док. ми обясни, че теста за съвместимост е между сперматозоиди и цервикална слуз  и  затова, при него трябва да присъстваме и двамата.
Виж целия пост
# 3
Да не би да има предвид антиспермални и антиовариални антитела? Те могат да се преодолеят и с инсеминация, ин витро или икси. Не съм много zапоzната с тях, дано някое момиче, което е по в час от мен се включи.
Виж целия пост
# 4
Всъщност след този тест трябва да си направя и изследвания за афосфо-липидни антитела, антиовалиарни антитела и клетъчен имунитет. Следващите стъпки са хидротубация, инсеминация и евентуално инвитро.
Виж целия пост
# 5
Всъщност след този тест трябва да си направя и изследвания за афосфо-липидни антитела, антиовалиарни антитела и клетъчен имунитет. Следващите стъпки са хидротубация, инсеминация и евентуално инвитро.

Ами това изчерпва въпроса. Laughing
Виж целия пост
# 6
Всъщност след този тест трябва да си направя и изследвания за афосфо-липидни антитела, антиовалиарни антитела и клетъчен имунитет. Следващите стъпки са хидротубация, инсеминация и евентуално инвитро.

Ами това изчерпва въпроса. Laughing

Браво мила Лали,
а сега остава да поясниш какво е афосфо-липидни антитела, антиовалиарни антитела, клетъчен имунитет, хидротубация, инсеминация и евентуално инвитро.
Тагава може би ти ще си доизчерпала темата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Док. ми обясни, че теста за съвместимост е между сперматозоиди и цервикална слуз  и  затова, при него трябва да присъстваме и двамата.

Посткоитален тест.
Виж целия пост
# 8
Да ама при посткоиталния не трябва ли преди това да са правили секс?  newsm78

Виж целия пост
# 9
Да ама при посткоиталния не трябва ли преди това да са правили секс?  newsm78


О, да! Laughing
Виж целия пост
# 10
Да ама при посткоиталния не трябва ли преди това да са правили секс?  newsm78


О, да! Laughing

Освен, ако доки не иска да правите секс пред него  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Освен, ако доки не иска да правите секс пред него  Mr. Green

Не, точно обратното, по същият начин като със спермограмата - 3-5 дни без секс, лекарства и т.н. Отиваме двамата и ни правят въпросният тест.
Виж целия пост
# 12
Всъщност след този тест трябва да си направя и изследвания за афосфо-липидни антитела, антиовалиарни антитела и клетъчен имунитет. Следващите стъпки са хидротубация, инсеминация и евентуално инвитро.

Ами това изчерпва въпроса. Laughing

Браво мила Лали,
а сега остава да поясниш какво е афосфо-липидни антитела, антиовалиарни антитела, клетъчен имунитет, хидротубация, инсеминация и евентуално инвитро.
Тагава може би ти ще си доизчерпала темата.  Mr. Green

Хайде сега пусни търсачката и се ограмоти сама, защото ще трябва цял ден да ти обяснявам. Laughing
Виж целия пост
# 13
В случая става на въпрос за пенетрационен тест, който е различен от посткоиталния тест.
При пенетрациониня тест се взима цервикална слуз от жената и се тестват нейните качества със сперма от фертилен донор, както и/или със сперма от съпруга.
При посткоиталния тест се взима цервикален секрет от жената във фертилен период пет-шест часа след полов контакт.
Следи преживяемостта на сперматозоидите.
Виж целия пост
# 14
Всъщност след този тест трябва да си направя и изследвания за афосфо-липидни антитела, антиовалиарни антитела и клетъчен имунитет. Следващите стъпки са хидротубация, инсеминация и евентуално инвитро.

Ами това изчерпва въпроса. Laughing

Браво мила Лали,
а сега остава да поясниш какво е афосфо-липидни антитела, антиовалиарни антитела, клетъчен имунитет, хидротубация, инсеминация и евентуално инвитро.
Тагава може би ти ще си доизчерпала темата.  Mr. Green

Хайде сега пусни търсачката и се ограмоти сама, защото ще трябва цял ден да ти обяснявам. Laughing

Хей Лали,

то е ясно, че чичко Гугъл ще помогне...
Аз май съм прозвучала грубичко, извинявай,   bouquet не това беше целта. Просто ми стана интересен поста ти  Laughing ,
а и вчера май не ми беше ден.
 Hug Hug Hug Успех ти желая, а и на всички момичета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия