Втора успешна бременност- трудно ли стана?

  • 6 507
  • 28
Имаме 1 момченце на почти 3 години и решихме, че ни е време за второ дете. Първото стана от "раз" и си мислех ,че и сега ще е така, но не.
При вас стана ли бързо при второта бременност, имахте ли проблеми? Засега не съм ходила на лекар, мисля още малко да изчакам.
Виж целия пост
# 1
 Вече искаме второ дете, но за мое учудване не забременях от първия път, за разлика от първата бременност. Имахте ли проблеми със забременяването с второто дете? newsm78
Виж целия пост
# 2
Бременност със бременност нямат прилика. Това, че първият път е станало на първия месец не значи, че и втория ще е така. Споко имаш време докато трябва да се притесняваш. Пробвайте шест месеца и тогава.
Успех и дано скоро се похвалиш.
Виж целия пост
# 3
Здравей ,и ние искаме второ и вече 4м. се борим за бебе,първият път стана на третия месец.
Все още не се притеснявам има време.
успех   bouquet
Виж целия пост
# 4
И с първото забременях след години и с второто чакам от 4г.
Виж целия пост
# 5
От колоко време правите опити за бебе?
Виж целия пост
# 6
И за двете бременности опитвахме по 6 месеца.
Виж целия пост
# 7
Вече искаме второ дете, но за мое учудване не забременях от първия път, за разлика от първата бременност. Имахте ли проблеми със забременяването с второто дете? newsm78

pepi, и ние опитваме за второ и аз като теб очаквах, че ще стане от първия опит. Да ама не! Първото ни дете стана случайно и непланирано. Успех ти желая, ще следя темата и дано този месец се похвалим с  EFP
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за отговорите и насърченията!  bouquet
Ще продължаваме с опитите. Четох в списания за различни храни, които предразполагали организма към по- лесно забременяване, но съм скептично настроена.
Виж целия пост
# 9
Досега не съм ползвала овутестове. мисля да изчакам още малко.Пишете, ако имате някои полезни опитности. Успех на всички, които правят опити и дано скоро се похвалим. Сега, като виждам, че не става ей така, осъзнавам каква ценност са наистина децата и че са си ни дар от Бог.
Виж целия пост
# 10
от 2 месеца. Знам, че е отскоро, но очаквах да стане бързо и затова се притесних.
Виж целия пост
# 11
Твмата ти е за "Искам бебе". Не се шашкай, не е минало много време. Бебето ще стане съвсем скоро. Пожелавам ти го от сърце!
Виж целия пост
# 12
С първото дете почаках 10м. и сега искам второ,но и то не става вече няколко месеца.
 Успех на всичси,пък дано скоро има хубави новини Peace
Виж целия пост
# 13
Можеш да питаш и при "Майки, бъдещи и настоящи." Тук в този подфорум за съжаление при никой не се получава "от раз"  Sad

Два месеца изобщо не са много. Успех!
Виж целия пост
# 14
Първото дете го чакахме да стане в продължение на 4 години.
За второто само 6 месеца.
Дано и при теб стане скоро Peace
Успех на всички Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия