Крем против подсичане

  • 4 823
  • 51
Горещо ви препоръчвам-Витасин.Той е на билкова основа.Опитах какво ли не-бюбхен:бочко:здраве: и какво ли още не.Нищо не помогна с изключение на "Витасин" и е само около 4 лв.
Виж целия пост
# 1
Аз съм доволна от Тан Тан и този на Мустела. Peace
Виж целия пост
# 2
Пенатен също върши чудесна работа  Grinning
Виж целия пост
# 3
универтан за подсечено-вечер мажа,сутрин няма нищо Peace
Виж целия пост
# 4
И аз съм доволна от универтана,обаче не трябва да се прекалява.Иначе горещо препоръчвам Каммилосан.
Виж целия пост
# 5
Пенатен  Peace чудесен е
Виж целия пост
# 6
Витасин е крем,който се прави в Смолян.Преди две години ( не съм сигурна две или три) го бяха спряли,защото съдържал опасни вещества.Затова горещо препоръчвам да не се ползва.След като БДА изиска от всички складове наличните в аптечната мрежа количества да се изтеглят,си правете изводите!
За подсечено дупе - Mustela Stelactiv
Виж целия пост
# 7
НИе пък се спасяваме само с Павлодерм
Виж целия пост
# 8
Като малък никога не се подсичаше, но наскоро се подсече доста и само  Бочко го оправи. Доволна съм.
Виж целия пост
# 9
Витасин е крем,който се прави в Смолян.Преди две години ( не съм сигурна две или три) го бяха спряли,защото съдържал опасни вещества.Затова горещо препоръчвам да не се ползва.След като БДА изиска от всички складове наличните в аптечната мрежа количества да се изтеглят,си правете изводите!
За подсечено дупе - Mustela Stelactiv
За него знам, че съдържа и антибиотик. Не бих го ползвала за бебето си.
Виж целия пост
# 10
Павлодерм Peace
Виж целия пост
# 11
Най-доволна съм от Бочко Peace Дъщеря ми никога не е била подсечена.
Виж целия пост
# 12
Аз смених много кремчета, от хип и нивея до мустела и др. но най съм доволна от тези на Себамед. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
аз сам много доволна от МУСТЕЛАТА за сега не ми се е случвало да се подсече надявам се и да не се случва
Виж целия пост
# 14
Вижте, момичета, на всички трябва да ви е ясно, че кожата на всяко бебе е също толкова индивидуална, както самото дете, така че при всеки действа и помага различен крем. Ето например при нас положението се влошаваше, щом ползвах Бочко или Здраве, докато при детето на моя приятелка и при племенника ми тези кремчета много помагаха. На нас най-добре ни действа Бебетан-а и едно кремче "Нежна грижа" на Орифлейм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия