Онлайн магазините

  • 1 639
  • 21
Практикува ли се в България пазаруването от онлайн магазините според Вас? Тази услуга се разпостранява много бързо.
Виж целия пост
# 1
аз в последно време пазарувам основно така.
Виж целия пост
# 2
аз също  Peace жалко ,че няма по-голямо разнообразие...
Виж целия пост
# 3
аз също Peace обърни внимание колко теми за онлайн пазаруване има само тук............................ Laughing
Виж целия пост
# 4
Практикува се и още как Peace От доста време пазарувам предимно така - всичко ми е на един клик разстояние. Laughing
Виж целия пост
# 5
 smile3521
Виж целия пост
# 6
Ами аз поне от 7 години пазарувам основно така. Тъй като не обичам да ходя по магазини, за мен е идеално пазаруването онлайн.
Виж целия пост
# 7
Има няколко теми, в който koteto123 си беше направила труда да систематизира всички магазини за он-лайн пазаруване извън БГ.
Аз също все повече се възползвам от този начин на пазаруване!  Peace
Виж целия пост
# 8
аз пазарувам основно от оналйн магазини. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз също, но рядко от БГ-магазини. Нещо не могат да ме докопат като клиент.
Виж целия пост
# 10
Не основно, но пазарувам да , най-вече от чужбински.При българските все още има много несъвършенства  Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
От доста време пазарувам така, много е удобно, цените са по-ниски от магазините,а пък ако не ми хареса това, което съм си поръчала мога в 7-дневен срок да го върна Grinning. Купувам книги, козметика, всичко, а последното е един фотьойл.
Виж целия пост
# 12
Уважавам много този тип пазаруване.
Виж целия пост
# 13
Определено се възползвам от тази услуга, най-вече от чужбинските он-лайн магазини.
Виж целия пост
# 14
мното обичам да пазарувам от нета-супер удобство е! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия