Млечна каша Хип -Лека нощ-с бисквити с ГЛУТЕН- на етикета на БГ пише БЕЗ ГЛУТЕН

  • 1 071
  • 8
Момичета,внимавайте!!!!
На кашите на Хип от 190 гр на етикета пише,че няма глутен,но в английският превод,че има.
От Хип са потвърдили,че има грешка в отпечатването на етикетите в Австрия и количествата ще бъдат изтеглени,но внимавайте и четете внимателно!!!!
Виж целия пост
# 1
мерси за инфото,аз като бързам не чета др.езичи в магазина ooooh!
Виж целия пост
# 2
Сега пред мен е кутия с инстантна каша "Лека нощ"- ябълки и овес, на която също пише , че е без глутен/ в превода на български/, а иначе на другите езици си пише , че е с глутен! Кашата  е на Хип.
Виж целия пост
# 3
Значи освен в бурканчетата и на кутиите същата работа ooooh! #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Мда, така захраних с глутен преди време, от заплес  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
поредната изцепка!!!аз като отида в магазина и като се зачета в съдържанието на пюретата и кашите става една!!!!а мъжа ми:еее кво праиш толкова тука?голямо четене пада.и вкъщи пак ,да не съм пропуснала нещо.  smile3506то да бяха ги написали с по малки букви тези етикети.
Виж целия пост
# 6
И на мен етикетите на пюрета и каши са ми основното четиво в момента, като не се броят темите във форума. Интересното е, че дори изпитвам класическото удоволствие на четящия човек...  Laughing
Виж целия пост
# 7
И на мен етикетите на пюрета и каши са ми основното четиво в момента, като не се броят темите във форума. Интересното е, че дори изпитвам класическото удоволствие на четящия човек...  Laughing
newsm62 rotfImao newsm62 rotfImbo
Виж целия пост
# 8
 Crazy
Браво за инфото   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия