Алергия........Псориазис

  • 1 311
  • 4
Здравейте,искам да ви споделя проблема си и да вида и вашето мнение.Така,синът ми е на 7,5год.по4ти 8год.,миналата година (януари) ноктите му се измениха всеедно си ги шкурил с шкурка и много истъняха след седмица над лактите му се появиха обриви 4ервени издути големи колкото длан.Заведох го на дерматолог (д-р) които каза 4е може да е алергия но се съмнява и за псориазис,веднага го заведох и при друг (професор) които беше категори4ен 4е е псориазис,мазах го с вси4ко което ми изписа пи и витамини,обривът мина нямаше и помен ,но дефекта по ноктите остана.Сега то4но след 1г. пак януари обивът се появи същият,в4ера бяхме на дерматолог (д-р) друг които пък също е категори4ен 4е това е алергия и въобще не трябва да се притеснявам за псориазис ,сега се мажем с Елком и пием противоалерги4ни хап4ета ,но аз съм много притеснена много 4етох за псориазиса исками се да вярвам 4е е алергия ,но незнам на кого да вярвам.Някой има ли такъв проблем с детето си ,може ли да ме посаветвате ,да търся ли и 4-то мнение?
Виж целия пост
# 1
Моя приятелкапо-голяма доста от сина ти дьлги год. и беше казвано,че има псориазиз.Има много изследвания,лекува се.И тя като сина ти и излизаха петна навсякьде.Не трябваше да се излага на сльнце.Лятото се лекува пак за псориазис.Уж се оправи,но за кратко.Започнаха да я болят мускулите,беше отпаднала,петната се появиха,докато не вдигна и вис. темпер.За токова год. чак сега и беше поставена истинската диагноза-лупус.Това сьщо е автоимунно забол. като псориаз.,но протича по-тежко.Пиша ти това не за те плаша.Силно се надявам сина ти да няма и псориазис даже.Алергията поне може да се овладее.В такива случаи много трудно се поставя диагноза.Пожелавам ти да не е това,което си мислиш.Просто исках да ти дам инфо,за да можеш да прецениш по-нататьк.
Виж целия пост
# 2
Благодаря,всяка информация за мен е важна дори и да е страшна. Интересно на мен пък ми казаха за псориазис много слънце колкото се може пове4е да се изпи4а кожата.
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75480.0          Тук можеш да прочетеш повече за псориазиса
Виж целия пост
# 4
 Grinning много ти благодаря Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия