Седнало положение и подпиране с възглавници откога?

  • 6 245
  • 33
Здравейте!
Моят малчо вчера навърши 5 месеца и педито каза да го поставям седнал като  го подпирам с възглавници, но аз се питам дали не е още рано?Вие какво мислите? newsm78
Виж целия пост
# 1
и мен това ме интересува, тъй като нашия шишо взима че се и надига сам  Shocked а и го храним с пюрета вече и не може легнал да ги яде ... ще следя темата Peace
Виж целия пост
# 2
запис
Виж целия пост
# 3
Почнах да го слагам умишлено на шест навършени месеца. До преди това, полулегнал в количката от време на време. Аз тогава и захраних, тъй че проблем с пюретата не съм имала. Ама, ако сам се надига по-отрано, нищо не можеш да направиш, освен да го насърчиш.
Виж целия пост
# 4
Не, не е рано на тази възраст, но ако искаш да си сигурна, детето само си показва, кога е готово. Ако се опитва да се надига само, спокойно можеш да го подпираш с възглавници. Вероятно в началото ще се изплъзва и няма да седи стабилно, но това не трябва да ти притеснява.
Виж целия пост
# 5
Не съм подпирала с възглавници. Държах я в шезлонга полулегнала, а тя правеше коремни преси Joy и започна да седи сама на 6 месеца. иначе педиатъра ми каза, че трябва да я подпирам при навършени 6
Виж целия пост
# 6
По принцип детето се слага да сяда на 6 навършени месеца, без да се слагат възглавници. Когато е готово, само ще седне. Някои деца сядат и по-рано, но умишлено да го насилвате преди 6 месеца никак не е добра идея.
Виж целия пост
# 7
Никога не съм го слагала да седи подпрян с възглавници без да може сам да се задържи. В шезлонга си седеше полуседнал от 4-тия месец някъде, а сам започна да си седи след 7-мия месец. Peace
Виж целия пост
# 8
На тази възраст я слагах подпряна с възглавници, но за малко Peace
Виж целия пост
# 9
Съгласна съм с това ,че не ви е рано.Следи детето и то ще си покаже
Виж целия пост
# 10
оня ден го сложих седнал и подпрян с възглавница за 3 мин. Но мисля да мине още някой др ден и ще го правим по за дълго. (на 1ви ще прави 6м)
Виж целия пост
# 11
Дъщеря ми никога не съм я подпирала с възглавници. На 4-5 месеца се опитваше да стои седнала, в началото на 6 месец вече седеше съвсем стабилно.
Виж целия пост
# 12
Мисля, че детето само ще ти покаце, когато е готово да седне. Аман от записи.
Виж целия пост
# 13
ние седим в шезлонга от 1 месец.преди това използвах коша за кола.и на двете места положението е полулегнало,полуседнало. Laughingаз пробвах да го сложа на дивана вчера седнал,но той си се свлече.явно още му е рано.но всяко дете е различно.а иначе е много подвижен.ако не го закопчая с колана  в шезлонга е на земята за отрицателно време!!!
Виж целия пост
# 14
За момиченцата знам да не се слагат седнали преди 7 навършени месеца.Само полулегнали.Заради накаква тазова кост.Съвета е от лекар на братовчедка ми във връзка с бъдещо майчинство. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия