Отзиви за комбинирана количка Chipolino Rapido

  • 2 103
  • 10
Харесала съм си тази количка и ми е интересно дали накой от вас я е ползвал и какви са отзивите ви за нея?


А по принцип какво ви е мнението за количките Chipolino и Cangaroo ?Коя от двете марки е за предпочитане?

Благодаря предварително за отговорите!  bouquet
Виж целия пост
# 1
За мен Кангаро.Ползвам такава количка и е като танк по разбитите улици на София.
Сега си търся лятна.
Тази която ти си дала изглежда добре,ама тия предни колела не ми вдъхват доверие. newsm78
Виж целия пост
# 2
На външен вид изглежда добре,моделът е нов и незнам още колко мами го имат и могат да дадат мнение.По принцип на Чиполино ги водят чупливи,но аз ползвах 10 мес. и нямам оплаквания.Кенгуро ги водят по-здрави от Чиполино,но според мен всичко си е до късмет.
Виж целия пост
# 3
Харесала съм си тази количка и ми е интересно дали накой от вас я е ползвал и какви са отзивите ви за нея?


А по принцип какво ви е мнението за количките Chipolino и Cangaroo ?Коя от двете марки е за предпочитане?

Благодаря предварително за отговорите!  bouquet
Виж целия пост
# 4
perfekna e.
Виж целия пост
# 5
Искам да попитам ако някой има такава количка един въпрос.
Пише , че е подходяща за деца от 0-36 месеца.
Моя джуджо е на месец и трябва да му взема количка.
Как ще го гледам какво прави в тази количка след като не се обръща коша или дръжката.Да не би да има прозорче в сенника.
Защото ако ще спирам на всеки 20 метра и да ходя отпред да го поглеждам не е работа.
Виж целия пост
# 6
има прозорче,то повечето имат-според мене  много лека и маневрена ,като съм я гледала на приятелки  Peace Е ,какво толкова като не можеш да го виждаш-повярвай ,по-добре да ти е лека и маневрена  PeaceПовечетомарки колички моделите са им така -бебо само напред  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам количката от пет месеца. За сега съм доволна, лека и маневрена е. Има прозорче на сенника и от там се вижда бебето. Недостатъците и са, че в легнало положение на облегалката не може да се бърка в багажника, трябва да се повдигне малко, и ако е много натоварена от към дръжката тежеста се прехвърля назад и има опасност да падне.
Виж целия пост
# 8
Видях я в един магазин и ми хареса,че кошът е доста широк,което е голямо предимство при пораснало бебе.
Прозорче на сенника има и в интерес на истината не е голям проблем това,че бебето не гледа към теб.Убедила съм се лично.
Виж целия пост
# 9
хубава е Peace
Виж целия пост
# 10
На мен не михаресва този модел
....иначе от 2те марки Чиполлиното по- ми допадат като текстил, но те взеха да слагат едни цени не ми се говори
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия