victoria"s secret

  • 1 685
  • 21
Някой знае ли дали има  магазини на тази фирма в Виена, Прага , Будапеща - евентуално координати
Виж целия пост
# 1
Не може да няма по търговските центрове.
Виж целия пост
# 2
Аз във Виена не съм виждала...а смело мога да заявя, че 7 дни обикалях само по магазините Peace
Виж целия пост
# 3
Victoria`s Secret нямат магазини извън САЩ. Такава им е политиката. Бях помолила приятелка, която живее в Берлин да провери и там в големите търговски центрове са и казали така. В САЩ в различните щати имат различни магазини - само за бельо; бельо и козметика и т.н.  Влез в сайта им и виж на Shop Locator.
Виж целия пост
# 4
Обаче прочетох че има за Китай и Япония
Виж целия пост
# 5
Victoria's Secret имат магазини само в САЩ!
Аз октомври месец бях в Ню Йорк и си накупих доста неща.
Момичетата там ми казаха,че се навъдили някакви сайтове за Европа,което било пълна измама.
Политиката на фирмата не го позволявала.
Виж целия пост
# 6
Momi4eta

kakvo vi haresva na Victoria Secret?
Виж целия пост
# 7
Momi4eta

kakvo vi haresva na Victoria Secret?

На мен лично много неща . И белиото и от козметиката .
Виж целия пост
# 8
Страхотни са..Качествени са.. И има секси сутиени за момичета с по големи бюстове ..а не като тук...Всичките ми сутиени са техни и не са мръднали..за прашките и боксерките пак така..имам и няколко нощници..удобни и пак ...качеството е страхотно ...
В БГ няма да доидат почти никога..поръчваите си по интернет до бг или помолете познати от там да пристигнат на техния адрес и те да ви ги пратят ..така няма да плащате мито..като им се махнат етикетите
Виж целия пост
# 9
В момента имат намаление-www.victoriassecret.com
Виж целия пост
# 10
В момента имат намаление-www.victoriassecret.com
То в магазините постоянно има някакви намаления  Shocked
Виж целия пост
# 11
Винаги съм се чудила дали има някъде техните продукти. Имат жестоки неща... жалко, че нямам познати в САЩ, а поръчките по интернет въобще не знам как стават.
Виж целия пост
# 12
Тук в някои магазини съм виждала едни от най-обикновенните им модели..може би са били на ишлеме или нещо такова
Виж целия пост
# 13
Винаги съм се чудила дали има някъде техните продукти. Имат жестоки неща... жалко, че нямам познати в САЩ, а поръчките по интернет въобще не знам как стават.
и на мен много ми харесват
Виж целия пост
# 14
Офффф и аз сега видях едни обувкииииииии и направооо  Cry с ммоя нестандартен крак не ми се риксува да дам толкова пари  Close
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия