Препоръчайте ми фризьор ....

  • 9 470
  • 37
Препоръчайте ми фризьор в Лозенец /около пазарчето на "Черни връх"/. Четох в темата с доволни и недоволни, но не мога да се ориентирам нито къде точно се намират нито дали негативните или положителните мнения са повече. Търся си фризьор, при който като отида да седна и да ме направи така, че да ми отива. До сега ходех при един фризьор, но сега ми е много далече. Не обичам да си избирам прически и предпочитам да седна и да ме подстриже добре. Дали има такъв?
Виж целия пост
# 1
Студио Кало Peace
Виж целия пост
# 2
ЕКСПЕРТА
на Джеймс Баучер 101 Peace
и по-точно Роси в този салон Hug
Виж целия пост
# 3
джуджанка, това което ще ти препоръчам не е съвсем близо до теб нито пък е на другия край на София. Просто Светльо, Иво и едно момиче, което е с по тъмна кожа ( като мулатка ) от Венера Фешън са наистина много добри. Казваш им какво искаш и те правят супер. Внимателни са и ти дават много добри съвети относно твоята коса! Цената за подстригване е 12лв., като ти измиват косата и ти слагат разни кристали, витамини.... индивидуално, от каквото се нуждае косата ти. Салона се намира на Шипченски проход 43, много е близо до пресечката на Н. Коперник и Ш. Проход. Телефонът там е 0897 632 538.
Аз съм най-доволна от Светльо и момичето! Похвали се ако решиш да отидеш там  Wink
Виж целия пост
# 4
Венера Фешън  са тотални смотаняци... Никак не съм доволна.

И аз съм за "Кало", но този салон е до Руски паметник и няма да ти свърши работа.
Виж целия пост
# 5
Къде се намира този салон?
Виж целия пост
# 6
Ако все пак не държиш да е в Лозенец, бих ти препоръчала салоните на Митко Дамов. Аз лично ходя на Славейков. Вярно е, че е скъпичко, но си заслужава. Ето и линк www.mitkodamov.com/voguevision.php newsm10
Виж целия пост
# 7
То скъпото има различни измерения. Аз до сега давах по 20лв за подстригване и изсушаване. Без сешуар. Само колкото да не си ходя с мокра коса. Искаше ми се да е в Лозенц, защото имам възможност да отида някоя обедна почивка. Ако отида до Славейков няма да имам време за такова удоволствие.
Виж целия пост
# 8
джуджанка,виждам че искаш да е в Лозенец,но не знам там къде има добър фризьор.Затова  ти препоръчвам един салон в Младост 3 с/у Кауфланд,"Magic" се казваше май.Малко съм скарана с разстоянията в София и сигурно е адски далече от Лозенец,но се надявам да съм ти помогнала поне малко  Stop
Виж целия пост
# 9
  В хотел Кемпински фризьорите не са лоши. Wink
  Подстригване + сешоар = 30 лева.
Виж целия пост
# 10
По-добре си отиди след работно време където ти харесва..било то и в центъра..някои салони работят извънредно ..
Виж целия пост
# 11
Ако все пак не държиш да е в Лозенец, бих ти препоръчала салоните на Митко Дамов. Аз лично ходя на Славейков. www.mitkodamov.com/voguevision.php newsm10
И аз ходя там при Васил и съм много доволна.
Виж целия пост
# 12
А за Фетиш какво ще кажете? Praynig
Виж целия пост
# 13
  Като си избереш салона,сподели своите впечтления,моля!ОК? Wink
Виж целия пост
# 14
Аз от доста години ходя при Петя на Банат,много съм доволна.Намира се зад кошарите,но записването става за след няколко дни,защото има много работа.В нашият блок пак на Банат има салон в който ходят много познати и са страшно доволни.Подстригването е 10лв,ако те интересува ще дам тел на ЛС
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия