''Разградската секси мама,готви,шета,бачка-равна НЯМА.''

  • 15 923
  • 294
''Разградската секси мама,готви,шета,бачка-равна НЯМА.''
 
Кръстница на темата - mama_Barba

РАЗГРАД

Предложения за заглавие на новата тема ....

"В Разград "малко" е студено,но на сърцето ни е леко!"-Мирката
''Разградлийки Зарезан празнуват,с валентинки в кръчмата нахлуват.''-Wolf
''На форумска среща,Разградлийки Трифон зарезан посрещат''-polly
''Дядо Трифон се задава,Разградлийка с биричка засяда''-Аз съм си
''В Разград снежния човек се разтопи ,но отново ще има щурави игри.''-Мила
''Дали Трифон зарезан или Св. Валентин в Разгард пак най-много ще се веселим!''-мама на Мони
"В Разград празник се задава и в градско тържество ни обединява".-Барба
"На себе си верен Разград пак е модерен!"-Аз съм си
"Слънцето в Разград напече,тръгна по разходки малкото човече".-Барба





  Чакаме с нетърпение нови попълнения и новини  Peace Hug



Нашите прекрасни дечица!






smile3509 smile3509 smile3509
Нашите снимки

 photo Потребителско име - razgrad   photo
photo Парола - давам на лични photo



Joy Забавни сайтове и линкове   Joy


Как да си сложим лентичка -> цък тук

Сайтове с лентички -> тук   ,  тук    , тук   и  тук на БГ

Сайтове с анимирани картинки ->
тук ,   тук  ,  тук   ,  тук   ,  тук

Полезни и забавни линкове ->
Аватари   , Аватари 2 , Телевизия он-лайн   , Телевизия он-лайн 2   ,  Красиви снимки    ,    Рецепти    ,  Рецепти 2   ,    Рецепти 3    ,    Рецепти 4    , Рецепти 5   ,   Рецепти 6   ,   Рецепти 7   , Рецепти 8   ,   Община Разград    ,    Разград он-лайн



Предишни теми ....
                       В Разград със шейни,падат весели игри!

                       Разград е затрупан с много сняг, но сме на линия пак !
                       В Разград преспите са над колене,давайте шейните,не губете време!
                       "За Новата година в Разград здраве и късмет да има!"
                       Разградлийка суровака мъжо с дряновица яка.
                       ,,Дядо Коледа дойде при всяко Разградско дете "
                       С цял чувал конструктори,кукли и коли, в Разград сбъдва Коледа детските мечти!
                       За новата година Разград трийста тема има =) 
                        Разградлийки - волни птички возят малчовци в шейнички 
                       Най-нетърпеливите Разградски дечица вече си закичиха в стаята елхица 
                     Дядо Коледа ни се закани,че в Разград най-много подаръци ще ни остави!
                     Разградската СЕКСИ мама,няма нужда от "Пълна промяна". … е желана<3>
                     Разградската СЕКСИ мама,няма нужда от "Пълна промяна". … е желана<2>
                     Разградската СЕКСИ мама,няма нужда от "Пълна промяна". …  така си е желана
                     Разград !
                     Септември пристига, в Разград време е за панаира!
                     В Разград и в добро или зло,все сме си заедно !
                     Разградлийки си сбъдват мечтите,да харчат по морето на мъжете парите 
                     Разградската мама е ,,Хубава жена'',щрака си на компа с бира във ръка!
                     В разград с бири и мезета,всички майчета сме на диета!
                     По разградски се веселим и много,много ний не спим!!
                     Разградските мами цената си знаят и много,много не си траят!
                     Разградско дете в парка си играе, а майка му за морето си мечтaе!
                     Разградските мами и снахи-дъжд и пек не ги мори!
                     Жарко слънце в Разград още май напече, мамите мечтаят за морето вече 
                     Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца ! <- 2 -> 
                     Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца !
                     Всяка разградска врата да окичим с клонки от върба!
                     За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!
                     Раз-градлийки финни всички,припкат след дечица с... цвички!!! 
                     Ний сме разградски кокони, фигура поддържаме с бонбони
                     Само готини мадами в хубав Разград са събрани!!! 
                     Марта чука на вратата,в Разград я посрещнаха децата   
                     Разградски мами хубави-2
                     Разградски мами хубави!!!
                     Разград-2, Среща на кафе и още нещо 
                     Разград
 

Виж целия пост
# 1
Бен,просто нямам думи да изкажа възхищението си от новата тема.
Прекрасна е!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 2
Браво, Бен, темичката е супер  bouquet. Много добре си се справила. Пък аз кат никога втора Mr. Green.
Виж целия пост
# 3
Браво и благодаря за за разкошното оформление на новата тема! Да я напълним само с хубави новини!
За съжаление ще започна с нещо неприятно - чухте ли за вчерашния инцидент? Бял пикап блъснал майка, която пресичала улицата, заедно с тригодишното си дете срещу спирката на АПК. Детето няма физичски травми. Моята майка е била очевидец, вчера на обяд. Не знам дали майката е оживяла, някой има ли информация? Горкото детенце, какъв шок е преживяло! Кога най-сетне ще престанат трагедиите по българските пътища? #Cussing out Тази улица е оживена и еднопосочна, от там минават всички майки с колички, слизащи пеша от Орел. Просто нямам думи...
Виж целия пост
# 4
Хайде и аз да се запиша в новата тема. Бен  smile3501, за оформлението - нямам думи. Аз вчера като слизах видях, че е отцепена едната част на булеварда и преположих, че се е случило нещо неприятно.  Дано всичко да е наред с майката и детенцето  Praynig.
Виж целия пост
# 5
еха новата тема направо разбива  Бен  smile3501
наистина дано всичко да  да е наред с тях и майката да се е спасила,че още едно дете да остане без       родител заради невниманието на  някой шофьор  е направо отвратително
Виж целия пост
# 6
Бен, браво за разкошното оформление на темата.  Hug
Дано майката да е добре. Боже, по тези пътища стана страшно и май ще трябва да летим! Какъв ужас само! Sad
Виж целия пост
# 7
Бени, страхотна работа!!!!   bouquet  bouquet  bouquet
А за майката с детенцето ..брр настръхна ми косата..
Аз не знам кога смятат да сложат светофар до Лазаров и е крайно време да подгонят спиращите до моста там ..
Нас миналата година на пешеходната пътека на моста щяха да ни сгазят.. един циганин с лада идва отдолу от Лазаров порядъчно засилен не вижда знаците, не вижда легналите полицаи..добре че бързо бягам.
 От тогава най се пазя от мутри и мутреси, дето живеят с мусълта, че всичко е пари, и от лади, че там не знаеш кой му е давал книжка, има ли такава изобщо
Виж целия пост
# 8
Благодаря за овациите!
Аз вчера бях на мястото на катастрофата!Тъкмо излизах от изложението и видях линейката и медиц.екип оказващ първа помощ!Не отидох до проишествието,защото бях с бременната си приятелка,обаче за първи път в живота си веднага проверих по мобилния племенницата си и майка си.Това е пешеходна пътека,която вече има жертви,а моите хора редовно вървят от там.Дано все пак не се е случило нещо лошо с майката.
Коте,това е пешеходната пътека срещу АПК-то(бюрото по труда).
Виж целия пост
# 9
Бен, аз разбрах къде е..
Ама това до Лазаров е също опасно .. смятам всички знаете защо на моста има легнали полицаи
Виж целия пост
# 10
Бен,  Hug страхотно си се справила.Темата е много хубава   bouquet.
Дано майката и детето са добре  Praynig Praynig Praynig
Аз утре имам работа из града и смятам да пусна Влади на градина.Имам да плащам заеми в ОББ,а там е невъзможно да отида с малко дете,не за друго ,а просто не седи толкова дълго време на едно място.Тъкмо ще можем с Хрис да пием по едно кафе и да се наприказваме  Whistling
Виж целия пост
# 11
Уау!Страхотна тема!Браво ,Бен!  bouquet
А за инцидента.........какво да кажа,вече не знам....Пази ,Боже! Cry
Виж целия пост
# 12
Иха, много хубава темичка и много хубава първа страничка.  bouquet
Пред АПК-то има пешеходна пътека, да, и откъм надлеза за хотела - полегнал полицай.
Сега ще направят и полегнал полицай откъм Гецово, и готово, ще си измият ръцете.
Дано жената се оправи. То там и видимост има.
-----------------------------------------------------------------------
Slavunki_85, живея в същия блок, с дядо Любен бяхме колеги, а г-жа Илиева беше г-жа на двамата ми сина, даже като закъснеем, направо у нея ходехме да си търсим хлапето. От 1984г. Познавам Зарко и Генчо от малки, обаче трябва да ги видя заедно, за да кажа кой кой е. Само според мен много си приличат.
Виж целия пост
# 13
Добър вечер  Hug
 Бен - много хубава темичка  bouquet
 За произшествието чух днес на работа. Дано майката не е пострадала прекалено и бързо да се възстанови Praynig

Зори, кога ще идваш на работа?

 Нели, как са малките? Почна ли да захранваш Тошко?
Виж целия пост
# 14
Бен темата е прекрасна
Все пак някой знае ли нещо за майката?Никой ли не гледа Разградските новини  newsm78-явно не?
Мирка извинявай не сме излизали ,а Милен беше нощна вчера .....и докато стана и хукна по задачи.
Утре ако не излезя аз ще ти пратя него(ама че изречение стана-но Милен ме юрка да се обличам че ще излизаме  Joy)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия