малък плод? към кого да се обърнем за консултация?

  • 6 099
  • 64
става дума за моя близка. казали са й малък плод  м тя е в 5 месец и е уплашена...сега се чудим на какъв видеозон да идем, при Мазнейкова се чакало много време за час.... на доцент Томова телефона ли да потърся пак, тя мен прегледа на времето за фетална морфология.
посъветвайте ме кого да търся за преглед и координати моля!
благодаря!
Виж целия пост
# 1
Абсолютно за доц. Томова. Тя също е много натоварена, но по телефона, когато й кажете за какво става дума ще ви вземе веднага!
Виж целия пост
# 2
отидете при доцент Томова, няма да сбъркате  Peace
Виж целия пост
# 3
При др Вили Димитрова от Фемина. Тя е перфектен специалист. Мене ме следеше през цялата бременност, а в 9ти месец оказа решаваща роля за диагностиката. И при мене имаше съмнения за малък и ретардирал плод. Тя ги опроверга и позна  Peace
Виж целия пост
# 4
  bouquet на всички
Виж целия пост
# 5
При др Вили Димитрова от Фемина. Тя е перфектен специалист. Мене ме следеше през цялата бременност, а в 9ти месец оказа решаваща роля за диагностиката. И при мене имаше съмнения за малък и ретардирал плод. Тя ги опроверга и позна  Peace
и аз съм доволна от нея Peace
Виж целия пост
# 6
Д-р Марков 0899/130550. Успех  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Отидете просто на друго място, мен през цялата бременост ме плашеха, че бебето е малко, с две седмици разлика, до края станаха 4 г.с. разлика от тази г.с., в която бях по термин, даже лежах в патология 10-тина дена, но накрая се оказа друго-детето се роди седмица след термин и 3150- напълно нормално. На три мои приятелки казваха така и трите деца се родиха над 3кг. И да не е определен доктор потърсете друг с друг видеозон, защото и това има значение. Успех  bouquet
Виж целия пост
# 8
отидете при доцент Томова, няма да сбъркате  Peace
Peace
Виж целия пост
# 9
Д-р.Велковски 3-та градска.Успех
Виж целия пост
# 10
Пратих ти на бележка телефона на доц. Томова.
Виж целия пост
# 11
Аз за преглед при Мазнейкова не съм чакала много обадих се по телефона в понеделник ,а те ми казаха ,че има час във петък и готово!И мисля също че ако се каже ,че е спешно нямя да имама проблеми!Друг е въпроса че цената на прегледа е 80лв!Една моя позната така и казваха че ще роди бебе гигант и тя отиде много притеснене при Мазниейкова ,коята я успокои и каза че ще роди нормално бебе с тегло не повече от 3450 и то толкова и се роди!
Виж целия пост
# 12
При др Вили Димитрова от Фемина. Тя е перфектен специалист...
и аз съм доволна от нея Peace

Аз също и то много!  Peace
Виж целия пост
# 13
д-р Томова 0887/606830 - обадете й се, ще ви вземе веднага като разбере за какво става въпрос.
Виж целия пост
# 14
Кажи й да не се палаши.На мен в края на 8-мия ми казаха че бебето едва ли ще се роди повече от 2 - 2.5кг., а малкия се роди 3,400.Аз в 9 месец наддадох 5 кг. и явно тогава и той е пораснал. Така че споко - има прекалено мн. време до раждането, за да се плаши. Понякога последните дни са по-важни. Е, пожелавам й всичко да е о.к.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия