как отслабнах с 10кг. за 10 дни(2-ра част)

  • 85 425
  • 671
Добре дошли в новата тема на всички и успех!!!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230983.0
Ето и старата тема ако някой има желание да прочете!
Виж целия пост
# 1
kamy_st   поздрав
Освен хляб и сладкиши от какво друго се лишаваш?
Днес съм на сокчета и супа  но мечтая за едо нубава пиц Joyа
Виж целия пост
# 2
kamy_st,прави ли диетата втори път?
Виж целия пост
# 3
Лишавах се от газирано,сладко и тестени изделия.Сега през февруари започвам отново диетата. Grinning
Виж целия пост
# 4
добре заварили в новата тема  Hug
не искаш ли да преместиш снимките "преди" и "след" за мотивация  Laughing
Виж целия пост
# 5
Айде и аз да се разпиша в новата тема Hug. Аз диетата ще я правя до неделя (тогава си идва мъжа ми и ще иска да хапнем нещо вкусно Wink), та тогава ще се отчитам. За сега само се изкушавам да се кача на кантара и да видя резултата.
Виж целия пост
# 6
Има ли започващи от неделя? В един от саитовете към добавките имаше и  морска сол-някои да знае нещо за нея?
Виж целия пост
# 7
Аз ще пробвам да почна сиропа от утре, че е първи.
Да видим как ще се справя, че на мен ми прилошава при глад, вие ми се свят, тресе ме...абе, направо се чувствам ужасно.
Дано сиропът да притъпи поне тези усещания.
Виж целия пост
# 8
Здравейте момичета честита нова тема и от мен!Стискайте палци ще пия сиропа за втори път,дано имам същите резултати като първия. smile3503
Виж целия пост
# 9
Честито ни нова темичка!
И аз днес го получих сиропчето, добре ми се вижда поне на мириз, ама в понеделник чак ще го пробвам. Мен пък друг път като съм правила опити да гладувам много ме е боляло глава и ми пада захарта, та и аз незнам докога и как ще издържа. newsm78
Виж целия пост
# 10
Цветомира, сподели съвсем накратко какви бяха резултатите, че да не търся из цялата стара тема.

Успех при повторението!!!
Виж целия пост
# 11
аз го спрях на 7 ден 6кг. минус но сега мисля да го направя 10дни
Виж целия пост
# 12
Имам усещането, че като всяко гладуване е по-разумно да се правят по-кратки курсове, а после да се засържа и да се повтарят, защото в един миг отслабването и без това се забавя.

Твоят резултат е много, много добър.
Ако го повториш, направо ще е чудно.
Виж целия пост
# 13
kamy_st  -целувки HugБлагодаря за страхотната тема  bouquet
Момиччета днес ми е втори успешен ден само на сироп чай и кафенце  Wink
Едвам издържам-много съм гладна #Crazy.Преди малко сготвих вкусно пиленце с картофи и салатка и немога да го опитам CryЦялата къща мирише........ Cry Cry,но съм решила да издържа.Глада е по силен от тока!!Ако не можете да издържите 10 дни без храна по-добре си изберете по-лек режим на приемане на сиропа.Момичета,не рискувайте да ви прималява от глад или да ви пада захарта ........може да пиете сиропа сутрин и вечер ,а да хапвате нещо леко и диетично наобяд.Поне така пише в книгата... Rolling Eyes
Стискайте ми палци да издържа и после ще пусна снимчици  преди / след Wink
Светулче ти си моя идол Laughing Laughing-незнам как си издържала цели 8 дни.Поздравления  bouquet
Успех на всички гладуващи Laughing Laughing
ооооооо забравих да кажа ,че днес ходих на фитнес smile3501-не бях ходила от Коледа Embarassed
ЕЕЕ сега вече се гордея със себе си ,защото по-принцип съм човек лишен от всякаква воля/затова си ръкопляскам Laughing/
Виж целия пост
# 14
От днес и аз започнах сиропа. Имам много голям опит с плодово-чаения режим, най-малко 2 пъти годишно го прявя, всеки път все по-лесно. Малко кг ме делят от идеалните ми - около 4. Реших този път да разнообразя вместо плодове и чай да е със сиропа. Определено има голяма разлика, харесва ми. Първо - засища ме повече и по-дълго не усещам глад. Второ - не ми се вие свят, не ми е студено от липса на енергия. По принцип ходя редовно на аеробика от няколко години. Винаги когато съм на плодово - чаения режим спирам да ходя, защото ми става зле, нямам сили, почивам си повече. Сега, обаче със сиропа не е така, днес останах даже за двоен час, много добре се чуствах.
Четох темата редовно и по мое мнение, момичетата, които не издържат, или са гладни и не се чустват добре пропускат "хранения" и в това е причината. В книжката пише че се пият между 6! и 10! чаши на ден! И във всяка има по 2 супени лъжици сироп. Това прави между 120 и 200 мл на ден. С 50мл няма как да изкарате, явно с икономии не става. Може да заместите някоя чаша с плод, или чай с мед, но те не засищат толкова и явно не носят толкова енергия.
То и при плодово-чаения режим е важно да не се изпуска хранене - на 2 часа се поема по нещо, изпусне ли се, кръвната захар започва да играе, на човек му става зле, освирепява от глад и рискува да провали нещата.

На мен 6 чаши за сега сами доста, но под 4 на ден няма да остана, отделно фреш от грейпфрут по 1 пия. Но само ако пригладнея, няма да се замисля и 6 и 7 чаши да изпия. Смятам 5 дни да продължа, не ми трябва повече.
Между другото с джинджифил вместо пипер става много вкусно.
Успех на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия