Пъпчета?

  • 1 747
  • 28
Мами, какво  направихте с пьп4етата на на децата си?Кьде са?
Виж целия пост
# 1
Пазя й го в кутията, в която й събирам мили спомени от детството. Смятам да й ги връча когато достигне разумна възраст Laughing
Виж целия пост
# 2
Ако zнаеш колко пъпчета съм раzхвърляла по германските паркове...  Laughing След като zаминах zа Германия при всяко прибиране до БГ се намираше някой да ми даде пъпчето на детето си с желанието да го хвърля някъде в Германия. А имаше и много специални желания понякога. Та веднъж ми се наложи да се покатеря и на покрива на университета zа да оставя и там едно пъпче.

Е, не е съвсем по темата, но са някои идеи все пак. Laughing  Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Vjara
. Та веднъж ми се наложи да се покатеря и на покрива на университета zа да оставя и там едно пъпче.
quote]

Мале, мале... Laughing

Аз пазя пьп4ето на МиШо в една кутия, не мисля да го хвьрлям никьде. Но едни бабини девитини твьрдят, 4е пьп4ето се "хвьрля" само преди да проходи детето. Ако е така...
Виж целия пост
# 4
в една банка го оставих Simple Smile ,знам ли защо... пък дано .... Wink  макар 4е аз в тези суеверия много не вярвам ,но трябва6е да задоволя свеки-то Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Още го пазя и не съм измислила къде да го хвърля Thinking
Виж целия пост
# 6
Цитат на: 11bobi11
Още го пазя и не съм измислила къде да го хвърля Thinking


И аz така.  Thinking
Виж целия пост
# 7
Цитат на: arrows
Цитат на: 11bobi11
Още го пазя и не съм измислила къде да го хвърля Thinking


И аz така.  Thinking

И аз. Още умувам, питах мъжът ми, той пък дори не знаеше, че имаме такава традиция.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: *Biba*
Пазя й го в кутията, в която й събирам мили спомени от детството. Смятам да й ги връча когато достигне разумна възраст Laughing

И аз така #Milti
Виж целия пост
# 9
Бобовото пъпче тати го хвърли във Виенския университет, с пожеланието бебо да се изучи, пък после каквото иска да работи и където иска да пътува...
Хвърлихме го още бебо като беше на 3 месеца. Не знаех, че се хвърля преди да проходи бебето...
Виж целия пост
# 10
пазя го и не смятам да го хвърлям никъде. сложила съм го в кутията на спомените.
Виж целия пост
# 11
Пъпчето на Изабела е в една пластмасово шише за стерилна урина (понеже падна в болницата) и аз го държах доскоро сред книгите в библиотеката на рафта за речници. Да е ученолюбива и да и вървят езиците. Поне засега обича книжките.
Виж целия пост
# 12
На Баткото го пазя в кутията с бижутата, а на малкия все още е в портфейла ми. Между другото, нещо интересно. Пъпчето на малкия падна в болницата, когато бяхме под синята лампа с жълтеницата и акушерката го взе с една марличка и го хвърли в кошчето за боклук. Добре, че буклука беше празен, че аз срам не срам си го взех обратно. Дали означава някаква поличба - Роди ме мамо с късмет и ме хвърли на смет.?
Виж целия пост
# 13
много ми е болна темата - аз го загубих някъде smile3511 само като си помисля, че може и да е било в прахосмукачката Weary

но за сведение моето е зазидано в къщата ни в София, а глей къде ме отвея вятъра......нашите и до ден днешен ми го повтарят ама на .......съдба
Виж целия пост
# 14
Цитат на: pepelyashka
питах мъжът ми, той пък дори не знаеше, че имаме такава традиция.

 Laughing Ами как Ще zнае човекът, то това само в наШенско така се прави Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия