проблеми с АМ

  • 457
  • 7
 Мили майчета моята щерка е на Фризовом от две седмици заради запека.Но мога да кажа,че въобще не ни помага-ака само ако аз й помогна и то много твърди акита.Но се притеснявам,че понякога и аз като и бъркам с термометър не иска да ака.Днес даже и кръв имаше по акитата.Не знам вече какво да правя.Пие и чай за разхлабване от 2 дена Блевит Л но за сега никакъв ефект.Сутринта и дадох и Дуфалак ефкет няма.Доки каза да мина на друго мляко-Аптамил или Milumil, но аз съм чувала и за Nutrilon Оmneo също за запек,но не знам вече кое ще ми помогне защото не искам да сменям толкова много млека.Дайте съвет.Отчаяна съм
Виж целия пост
# 1
Ние сме от самото начало на ХИПП и сме нямали проблеми. Само веднъж се позапече и дадох млечна захар ( дано това да е правилния превод че на кутияата ми пише на немски). Сложих 2-3 пъти по по-малко от половин лъжичка в млякото и се оправи. Напълно безопасно е в малки количества. Има го в аптеките-поне при нас. Но може би е по-добре да питаш педиатъра преди да го вземеш.
Виж целия пост
# 2
По добре питай педиатъра,аз давам Фризовом и не сме имали проблем с акането.Даже в началото,около 1 1/2 месец акаше на 2часа.Сега ака по 2-3 пъти на ден.
Виж целия пост
# 3
Ползвали сме Фризовом, но помагаше до време. След това минахме на Нутрилон Омнео /което сега има вече друго име Аптамил Комфорт или нещо такова/и не сме имали никакви проблеми. Peace
Виж целия пост
# 4
ох добре и аз съм чувала добри отзиви за Омнео ,но дали ще се оправи.Колко млека мога да сменям ако не и доволна и от него.
Виж целия пост
# 5
Аз смених 4  вида АМ за 10 дни, поради същия проблем. Не знам дали в Б-я на кутиите пише количеството на витамините и минералите, ако пише вземи това с най- малко желязо ( то запича). Аз така направих и от тогава сина ми няма проблеми. На всяко дете различно действа различно АМ Peace
Виж целия пост
# 6
benson10 а бебо как се почувства след смяната на толкова много млека?Ти сега на кое мляко си.Аз си мисля за Лактана био
Виж целия пост
# 7
benson10 а бебо как се почувства след смяната на толкова много млека?Ти сега на кое мляко си.Аз си мисля за Лактана био

За съжаление не съм запозната с Ам в Б-я, тук използвам на Нестле, казва се Гууд страт, не знам на кое би отговаряло в Европа.

Бебето беше със запек Wink, но не е плакал от смяната на млеката, давах му 48 часа да видя как действа млякото, от последното на следващия ден се изходи нормално.
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия