Какво ще кажат мамите с Cangaroo Excess ???

  • 1 736
  • 7
Здравейте, на всички които могат да ми дадат мнение за Cangaroo Excess  .Мнооого съм и хвърлила око  Money и се надявам да споделите и минуси и плюсове.
Също така и имам питане:
1- имали легнало положение летния вариант и ако може някой да ми покаже снимка че нещо не се ориентирам
2- какво чадърче може да се закрепи, че с тази плоска конструкция май ще е проблем
3- гумите и подменят ли се, продават ли се въобще такива резервни било то задни или предни
4- А и колко месеца гаранция са ви дали

Ако не ви затруднявам пратете снимчици  Praynig че да я погледна и в друга светлина не само като манекен по интернет магазините.
Предварително много ви благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
здравей,аз съм с тази количка откакто Бобо се  е родил.Карам само с летния кош,тъй като ми се стори излишно да вземам друг за 2-3 месеца.Количката няма напълно легнало положение,но и бебето не е свито.Страшно му е удобна и с удоволствие спи в нея по цял следобед.Чадърчето,което имам е на бертони и се захваща добре. Задните две гуми се вадят и свалят много лесно и предполагам ,че се продават отделно.Гаранция нямам,защото съм я взела от една мама от ПРОДАВАЛНИКА и забравих да си поискам.Много съм доволна от тази количка,най ми харесва това,че кошничката за кола"Мони"се монтира върху конструкцията без коша и ми е много удобно като ходя някъде с колата и не се налага да мъкна цялата количка.За мен това е много добър модел,поне засега за минуси не се сещам,освен че не  е много стабилна ,ако се бута от дете(поне дъщеря ми не може да се оправи с нея)Ако нещо друго те интересува,питай.Успех в избора!! 
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти jeriis , за изчерпателния отговор   bouquet
мисля че отговори на всичките ми въпроси от раз.Определено много я харесвам тази количка, но още ми се вижда раничко още в петия месец да си я купя (а и гаранцията ще изтече половината докато излезна). Иначе имам голям мерак да си я взема Embarassed и да и се кефя вкъщи, но поне до седмия ще устискам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Моята първа количка беше такава.
Като минус мога да кажа,че  е тежка,но много лесно обира неравностите.Плата е някакъв изкуствен и много запарва бебето през лятото.
И ако я взимаш за новородено задължително с кош До поне 5 месец бебето трябва да е в легнало положение когато се разхожда.Според мен не бива да правиш компромиси с това.Коша е достатъчно голям и може да се ползва докато бебето седи вътре.
Имахме чадърче на абц,което се захващаше идеално.Гумите много лесно се свалят и почистват и мисля че нов комплект задни гуми беше 80 лв,за предната незнам.На нас ни дадоха гаранция 6 месеца.Но се наложи да я използваме,защото копчето,с която се регулираше височината се счупи.Не бях  доволна от оправянето му.
Според мен е по добра от Маг ингланд,Бертони и Чиполино.Но аз не съм критерий за колички,защото до момента имах 4 и не мога да кажа само положителни неща за поне една от тях.Всяка си има минуси,няма идеална количка.Направи си сметка че и задължително ще ти трябва и лятна-лека,удобна и малка количка.Така че май е по добре да инвестираш в по скъп летен модел,
Ако искаш ми пиши на  ЛС за да ти изпратя снимки.
И съвет-Не прави компромиси ако си я купуваш,а си вземи и коша за новородено(цената му е стотина лв.)
Виж целия пост
# 4
А тапицерията пере ли се, защото имам чувството че много ще се цапа ??  Thinking
Виж целия пост
# 5
А тапицерията пере ли се, защото имам чувството че много ще се цапа ??  Thinking
Да пере се и много бързо съхне.Но по добре в студена вода защото пуска(поне червеното пускаше).Само на коша не се сваля напулно но може да се зачисти с четка
Виж целия пост
# 6
Преди 2 дни си купувах количка и се колебаех м/у Excess и Carrera. Купих си Carrera, защото е много по лека от другата, в цената от 389лв. влизаше и зимния кош, който ще ти е много необходим през първите месеци. На Excessa цената и е същата,но без зимния кош - него си го купуваш отделно 125лв. Летния вариант и на двете колички няма легнало положение, така че за мен лично не става за новородено(освен ако не подлагаш одеяла или др., както правят някои мами). Карера-та тежи 6кг. и смятам да мина с нея и за летен вариант без да купувам друга. Двете колички са почти еднакви - разликата им е в предните колела. Иначе са страхотни и двете и аз смятам, че не сам сбъркала в избора си. Ако искаш изчакай фирмата ще пуска нов каталог след месец, а ние скоро ще се появим и нямах друг избор. Надявам се да съм ти помогнала! Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Всички много ми помогнахте.   bouquet
За зимия кош съм сигурна че ми е нужен и се радвам че се пере.
Но още повече се радвам на новината че пускат нов каталог  Mr. Green незнам дали ще ми е лека като другите модели но аз да си призная се влюбих в дизайна и трудно ще харесам друга...но все пак да видим и новичките де...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия