нека по-често казваме "обичам те"

  • 1 798
  • 29
Това е една стара история......

Имам един приятел, който е на 25 години. Преди 2 години той ходеше с едно много мило и сладко момиче. Тя бе на 16 г. Ходиха около 6 месеца. През тези 6 месеца той откри какво е любовта, какво  е щастието, какво е радостта да бъдеш с любимия човек всяка минута. Обичаше я много, разбираха се чудесно, всичко беше като в приказка. Той правеше всичко за нея - единственото, което не направи беше да й каже "обичам те". Смяташе, че когато мъж каже на жена, че я обичаш, тя му се качва на главата. Една вечер се бяха разбрали да се видят. Той тръгна към тях, за да я вземе, но стигайки пред дома й завари кола на "съдебна медицина". В първият момент помисли, че е станало нещо с баба й, но уви - беше станало най-лошото с любимата му - докато се е къпела в банята бойлера, който е бил на газ е започнал да изпуска и тя се е задушила. Не можеше да го повярва - никой от нас не можеше. Беше голяма трагедия.
И до ден днешен той се проклина за това, че не й каза нито веднъж "обичам те".

Нека казваме "обичам те" по-често, нека правим хората които обичаме по-щастливи, нека им доставяме повече радост, нека изживяваме пълноценно всеки миг с тях, защото живота е ужасно кратък - отлита толкова бързо. Нека го правим, за да не дойде ден, в който да съжаляваме, че не сме го направили
Виж целия пост
# 1
Съгласна съм с тебе  thumbsup трябва да се казва
Виж целия пост
# 2
Аз всеки ден и час казвам"Обичам те"на мъжът ми.Никога няма да спра да му го казвам.Естествено и той ми казва такива красиви неща.Важното е наистина да се обичаме,а не само да си говорим .
Виж целия пост
# 3
Казвам често на любимите ми хора "обичам те"  Grinning
Виж целия пост
# 4
Нямам проблеми с казването на "обичам те", когато наистина го чувствам.
Виж целия пост
# 5
Моя близка приятелка ми каза преди време: "Нямаш представа с колко ценни хора съм се разминала в тоя живот, защото не събрах сили да им кажа "Обичам те"!"
Цитирам я дословно.
Тогава наистина се стреснах.
В къщи си казваме "обичам те" с повод и без повод.  Grinning Аз на мъжа ми, той на мен, ние на детето, детето на нас.  Grinning И това няма нищо общо с теорията, че любовта трябва да се доказва с дела, а не с думи.
Виж целия пост
# 6
 Cry тъжна история  Cry

казваме си, разбира се, "обичам те!" по N пъти на ден Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Историята е много тъжна наистина. Weary
Аз съм много емоционален човек и винаги показвам обичта си,на мъжа ми,на приятелите,на близките.Но само с казването на двете думички не става.
Хубаво е да сме открити и да правим нещата,които чувстваме,че трябва да направим,за да не съжаляваме,че сме изгубили любим човек и приятел.
Виж целия пост
# 8
Тъжно......  Weary.
Важно е да казваме "обичам те", но още по-важно е да показваме с действията и с отношението си, че тези хора са наистина важни за нас - става дума за семейството, близките. За да могат те не само да го чуват, но и да го усещат.
Виж целия пост
# 9
И ако й беше казал, че я обича, щеше ли да му е по-леко, щеше ли да преживее по-лесно смъртта й?
Мисля, че не.
Има различни хора и всеки облича чувствата си по различен начин с думи.
Когато обичаш - няма значение дали го казваш или не.
Така мисля аз.
Виж целия пост
# 10
Предоставям ви уникалната възможност да
се възползвате от темата и да ми го кажете,
преди някой да е решил да ме банне форевър.
Виж целия пост
# 11
Лиске, ако ти кажа, че те обичам, ще ми повярваш ли?
Виж целия пост
# 12
Лиске, ако ти кажа, че те обичам, ще ми повярваш ли?
Разбира се, ти само ми го кажи.
Виж целия пост
# 13
Хм, много си лесна, а аз си мислех, че трябва да свалям звезди, преди да ми повярваш.
Обичам те все пак!
Виж целия пост
# 14
Предоставям ви уникалната възможност да
се възползвате от темата и да ми го кажете,
преди някой да е решил да ме банне форевър.
Искам да ти кажа,че те обичам,но все още не съм сигурна в чувствата си.

Аз изобщо не си падам по такива мелодрами,като тази,която е разказала вемби.Обичам те,обичам те...какво значат думите?ти се дръж добре със света,пък нека той никога да не е чувал от устата ти тези така банални думи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия