Бирата

  • 1 352
  • 25
Седя си тук и чета едно бебешко списание и попаднах току що на една кратка бележка, която съобщава:"често казват, че бирата спомага за увеличаване на кърмата". Това не е вярно. Приемът на алкохол(дори и той да е бира:бел.пр. Wink )намалява лактацията с 13 процента". За справки Journal of Endocrinology &Metabolism, april 2005...

Също така прочетох, че скоро са открили , че алергията към белтъка на кравето мляко е причина за ГЕР(гастро-езофагеален рефлукс) в 40 процента от случаите.

Исках да споделя тези информации с вас.
Виж целия пост
# 1
Аз откакто пия по чаша бира вечер, млякото ми се увеличи - Факт.
Даже будя бебо да яде нощем, че ще се пръсна.
Ако не пия не се получава.

Те да си пишат каквото искат.

П. С. Обаче не се получава при всички марки бири и става най-вече с вносните бири, това не знам защо.
Виж целия пост
# 2
Аз също мога да кажа, че от бирата ми се увеличава кърмата...те много работи се изписват, ама дали са си така в действотелност
Благодаря за споделеното  mariakara smile3503
Виж целия пост
# 3
Ето една тема за бирата.
Виж целия пост
# 4
Хмелът е лактогонно средство,при това доста мощно.Обаче го няма във всяка бира,особено пък в евтините масови варианти хич отсъства,а го има основно в някои марки вносни бири,така че наблюденията на Слънце са съвсем точни Grinning
Виж целия пост
# 5
Цитат на: hedra
Хмелът е лактогонно средство,при това доста мощно.Обаче го няма във всяка бира,особено пък в евтините масови варианти хич отсъства,а го има основно в някои марки вносни бири,така че наблюденията на Слънце са съвсем точни Grinning

Благодаря за ключа от палатката Simple Smile само вносна бира ще пия и ще се нося гордо като Памела Андерсън.
Виж целия пост
# 6
Я споделете точно марките на бирите,от които имате впечатления че ви се увеличава  кърмата?
Виж целия пост
# 7
На мен също ми увеличава кърмата, но съм я пила само веднъж заради алкохола в нея......резултатът при мен беше препълнени гърди.....това беше още в началото майка ми беше тук и ми каза та после съжелих че съм я пила......
Виж целия пост
# 8
Цитат на: silva
Я споделете точно марките на бирите,от които имате впечатления че ви се увеличава  кърмата?

Аз пия Стела и винаги ми идва много кърма от нея
Виж целия пост
# 9
Ееей, пиянки! cheers  И това доживяхме - "кажи коя марка да пия, за кърма"  Laughing
Пийте, щом ви се пие, но умерено... Пак да изпея старата песен, че 40% от алкохола преминава в кърмата и нивото там съответства на нивото във вашата кръв.
А иначе - бирена мая е по-добрият вариант според мен за лактогонно средство - хем хмел, хем витамини, хем няма алкохол.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: silva
Я споделете точно марките на бирите,от които имате впечатления че ви се увеличава  кърмата?


Тюборг и Хайнекен.
Виж целия пост
# 11
А според мен най-добрият вариант е безалкохолната биричка-става и за наздравици newsm24
Виж целия пост
# 12
Цитат на: 6o6i
А според мен най-добрият вариант е безалкохолната биричка-става и за наздравици newsm24


То и аз съм на безалкохолна, ама май ще я спирам. Тъй като я пия вечер, след последното хранене става така, че се препълвам през нощта, а и ако малкия не се събуди с часове направо ще се пръсна и започват проблемите.
Виж целия пост
# 13
Мамо Веси, и аз бях така в началото. Посред нощ реки около мен. Но сега вече е друго. Ти нали се оправи с мастита? Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Цитат на: 6o6i
Мамо Веси, и аз бях така в началото. Посред нощ реки около мен. Но сега вече е друго. Ти нали се оправи с мастита? Heart Eyes


Оправих се, ама моя Дани не ще и не ще да се научи да сучи правилно. Макар, че му натиквам толкова навътре гърдата, човекът с езичето малко, по-малко избутва зърното навън и започва да суче само него. Не знам какво да правя, адцки болки изпитвам в основата на зърното, дори си мислех да пускам тема тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия