Любовната валута

  • 10 342
  • 217
Ние, форумките, сме същества чисти, романтични и немеркантилни, то е ясно.
И все пак... случвало ли ви се е да използвате секса като валута? Награден секс, поощрителен секс? Една свирка за спа уикенд, десет за екскурзия в Европа? Говорим за мъжете си, разбира се, не за проституция  Simple Smile
Та... използвате ли секса, за да постигнете своето? И какъв е курса на любовната валута при вас? По-малко сериозност, повече петъчност, моля  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ама разбира се! Понякога една свирка прави чудеса. Е, спа уикенд чак не, но пък после чисти къщата или мие чинии. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Разбира се.
Стигаме дори до бартер от типа "Ако ти ми....хм...подариш френски ласки докато гледам мач, аз ще ти го върна докато седиш във форума".
Виж целия пост
# 3
Никога не правя секс без да ми се прави, но рядко ми се случва да нямам желание Laughing. В този смисъл измислам друга "валута", например някаква специална, любима вечеря, подарък, с който ще го изненадам, нещо, което обича... И после ми се връща жеста.
Виж целия пост
# 4
Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс. За да не се случи някоя да подбие цената и срещу една свирка да получи седмица в Будапеща, а аз - уикенд в Горно Нанадолнище.
Виж целия пост
# 5
Като го лиша от секс, въпросната енергията се трансформира в чисти плотове и плочки + каталясало от игри дете! Е, как да му пуснеш?
Виж целия пост
# 6
Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс. За да не се случи някоя да подбие цената и срещу една свирка да получи седмица в Будапеща, а аз - уикенд в Горно Нанадолнище.
Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Като го лиша от секс, въпросната енергията се трансформира в чисти плотове и плочки + каталясало от игри дете! Е, как да му пуснеш?
Ето тук изниква въпросът кое е по-ефективно - морковът или тоягата? Лишаваш го от секс, докато не купи нова пералня, или му даваш да разбере, че ще го скъсаш от секс, щом я купи, и го правиш?
Виж целия пост
# 8
Тъй като повечето мъже не разбират от намеци, по-правилния подход е да му кажа в прав текст, че наградата за новата пералня ще си заслужава.
Виж целия пост
# 9
по-правилния подход е да му кажа в прав текст, че наградата за новата пералня ще си заслужава.
еее, точно за пералня ли бе  Thinking
Виж целия пост
# 10
Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс.

И излизаме засега на софийската борса, после и в други градове.

... случвало ли ви се е да използвате секса като валута? .....

.....случвало се е и за удоволствие......
Все пак знаем къде е контрол-панелът на мъжете ни, нали?
Виж целия пост
# 11
Разбира се.
Стигаме дори до бартер от типа "Ако ти ми....хм...подариш френски ласки докато гледам мач, аз ще ти го върна докато седиш във форума".
Ох, това много досадно.
Виж целия пост
# 12
Хмм- всъщност е достатъчно, докато се разхождаме по магазините да подхвърля " ох, тази рокля толкова ме възбуждааа". И да го погледна с влажен поглед.  Flutter
Виж целия пост
# 13
по-правилния подход е да му кажа в прав текст, че наградата за новата пералня ще си заслужава.
еее, точно за пералня ли бе  Thinking

Говорим за пералня с всички екстри, не за такава от 300лв, все пак. Хубава пералня или малка кола втора ръка - цената е една.
Виж целия пост
# 14
Е да, не е честно, спрямо мъжете де, удоволствието е за сметка и на двамата все пак... Значи какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс? Ама аз си го искам и бих го направила и без да получавам нищо, освен удоволствието разбира се? Не че не ми харесва идеята, ама моя няма да поддаде на подобна манипулация, защото си знае, че и да го прави и да не го прави, секс ще си има... Май не съм добър манипулатор  Tired
Обаче като се замисля, той си е получавал своето, но не със секс, а с масаж... мале какъв масаж беше това,  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия