Безвъглехидратна диета № 2

  • 39 003
  • 460
                                              moresmileБезвъглехидратна диета част 2 moresmile


           На кратко:
Тази диета се състои от пълното изключване на въглехидратите от дневното меню. Поради тази причина диетата е пригодна за месоядните от нас Peace, които нямат проблеми с приемането на месо и местна храна и по-конкретно с животинските протеини Peace. Посредством тази диета се изчистват натрупаните мазнини в организма Peace, а и няма да се чувствате гладни само 45 мин. след като сте си хапнали Peace.
Пълният цикъл на диетата е 24 дена, като след това трябва непременно да направите почивка, ако искате отново да намалите още от теглото си thumbsup. По време на тази диета не трябва да спазвате строго часове за хранене, нито пък брой хранения -това зависи само от вас – хранете се когато и както пожелаете в рамките на разрешените храни thumbsup. Не забравяйте, че действието при всеки човек е различно, но за по-добри резултати съчетайте с физическа активност
thumbsup.

             Разрешени храни:
Това са всички видове месо: говеждо, телешко, свинско, агнешко, гъска, патица, всички видове дреболии, дивеч. Всички начини да приготвяте храната са разрешени освен панирането. Можете да консумирате: пръжки (без хляб), сушено месо, колбаси (без кренвирши и такива, които съдържат соя), всички видове риби, включително и консервирани.
Другата разрешена част от харните са зеленчуците - всички салати, пресни и печени чушки, домати, краставици, прясно- кисело зеле, цвекло, морски дарове, лук, репички, спанак – всички зеленчуци, които може да срещнете на пазара. Освен месо можете да ядете яйца, приготвени по всички начини, а също така и лютеници, които с приготвени без захар.

Салатите можете да приготвяте със сол, оцет, олио, пипер, но БЕЗ СОСОВЕ.
Можете да пиете кафе, чай и минерална вода условието е да не слагате захар или мед, ако подслаждате използвайте изкуствени подсладители. След шестия ден на диетата може да пиете по половин литър вино.


             Забранени храни:
Хляб, картофи, брашно, ориз, грах, боб, галета, панирано месо, соя, тестени произведения, ядки, кренвирши. Всякакви видове запръжки, всички видове млечни произведения: мляко, сметана, сирене, кашкавал, топени и пушени сирена, масло, айран Също така кремове, маргарини, сладкиши, захар, шоколад, царевични пръчици, солети, сладоледи и НИКАКВИ ПЛОДОВЕ!

             Важно!!!
 Ако само един ден изядете едно малко парче хляб, чаша мляко или каквато и да е дреболия от забранените, която съдържа въглехидрат ще стопирате топенето на мазнините. Тогава независимо от вашето желание ще се наложи да започнете диетата отначало.

                                                                  Two Hearts           Two Hearts            Two Hearts

Можете да направите диетата в 2 цикъла по 24 дена, между които да има почивка от 2-3 седмици, през които е желателно да се храните разделно. След приключването на диетата се хранете поне 2 месеца разделно, за да задържите резултата. По време на самата диета трябва да приемате следните витамини и минерали: C, E, калций, магнезий (можете да пиете и мултивитамини). Когато достигнете желаното тегло прекратете диетата.
             Нещо за стимул: Всяка една от нас може да изглежда така с малко воля и подкрепа

                                               
                                          HugУ HugС HugП HugЕ HugХ Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215032.240 Тема №1
Виж целия пост
# 1
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Поздравление за новатат темичка Sky   bouquetако може и табличка да вмъкнеш за по голям стимул ще бъде чудесно,но и така става Heart Eyes аз пък се чудех Рене,колко е успяла да свали с тази диетка Thinkingако някой знае нека да каже???ок това е за сега от мен лек и усмихнат ден на всички ...днес ден първи за мен ...нов месец нов късмет Laughing
Виж целия пост
# 3
Броколче аз с табличките не съм много наясно, но ще измисля нещо, само че за следващата тема, ако нямате нищо против. Иначе и на мен ми е първи ден днес. Засега съм само на 500мл водичка Crazy
Виж целия пост
# 4
Честита ни нова темичка  Hug
Днес ми е пети ден. Вече съм 2 кила по-малко  Joy
Вчера правих за вечеря пиле със салата от чушки, патладжани и домати. И се чудя за днес какво  newsm78 Давайте предложения  Praynig
 Peace
Виж целия пост
# 5
и аз да се запиша в новата темичка
днес ми е 1 ден вече закусих - варени яйца , маслини , печени чушки , луканка
това с табличката е добра идея ,  голям стимул е, но трябва да се направи от автора на темата , защото само той може да редактира , но се изисва време  и да се следи
Виж целия пост
# 6
Хора сега се гледах. Наистина имам проблем с долната част на тялото. Ух, дано да се смъква  много много и на сантиметри, че иначе незнам #Cussing out
Виж целия пост
# 7
 Привет от мен, момичета! Засега не мога да се похваля с кой знае какви резултати. Кантарчето показва  -1 кг. От два дена имам проблеми със сърцето. Започнах да се чудя дали не е от диетата и мислех да се откажа,защото здравето е по-важно от всичко, но реших да продължа. Сутринта закусих с 2 яйчица и малко шунка. Сега пих Л-Карнитин и след половин час се качвам на велото.
 Пожелавам ви успешен ден   bouquet
Виж целия пост
# 8
Момичета тъкмо закусих с шунка маслини и 2 варени яйчица. Сега отивам да си полегна, че от снощния запой Embarassed
Виж целия пост
# 9
Милички сега ще ви споделя как отслабнах. Детето ми  е на 3 години. През бременността качих до 8-ия месец 27 кила/родих в 8-ия месец/ и станах 92 кила. След раждането си останах 83 кила и така до май месец тази година. Реших се. Ще се подложа на диета. Безвъглехидратната диета. Започнах на 02.05.2007 г. Свърших на 24.06.2007. Свалих 16 килограма. Бях щастлива. Станах 67 кила/нормалните кг., които съм поддържала винаги са били между 59 и 63 кг./. Но отекчението което бях придобила от диетата беше голямо и се нахвърлих на яденето. Качих пак но не всичките . Достатъчно, че сега пак да се подложа на глад. През цялото време пиех само кола лайт, в промишлени количества. Имало е дни когато съм пила само кола лайт и нищичко друго. Икам да ви кажа, че през всички тези години на непрестанни дни на диета съм разбрала едно. За да свалиш килограми трябва да спреш това, което обичаш. Аз съм привърженик на ТЕСТЕНИТЕ ИЗДЕЛИЯ  . Кола лайт ми помогна да издържа толкова време на тази диета. Така, че момичета не се притеснявайте ако ви се пие газирано и ако обичате/ като мен/ по време на диета няма да ви попречи да свалите желаните килограми стига да ядете това което не обичате/ за голямо мое съжаление е така/. Успех на всички дами, които искат да свалят някое и друго килце. Целувам ви, всички и пожелавам успех!!! 
Виж целия пост
# 10
Simple Smile sky*****  Браво за темичката!
НА мен днес също ще ми е първи ден и съм решена да се отърва този път от многото качени килограми... ooooh!
За сега мисля да пия само кафе и вода , а за обяд ще хапна може би салатка със пържолка   chef
Лек и диетичен ден на всички пожелавам!
Не знам за вас ,но мен много ме амбицира като си пусна или фешън канала или гледам стари мой снимки и на жени с изваяни тела.
Сега прочетох мнението на rali4ка такива история също много ми помагат да се мотивирам!!!!  Hug
Успех на всички ,аз ще се отчета в неделя как вървят нещата,че заминавам на балкана за почивните дни.
Виж целия пост
# 11
Здравейте момичета!
Ще ме приемете ли във вашия отбор? HugИмам да свалям 10 килца и до лятото съм решила да се оттърва от тях.Днес ми е втори ден и се надявам да устискам,т.к. много обичам мляко и сирене.Но,както е писала Раличка,трябва да се лишим от това ,което обичаме. Peace
Успех на всички  bouquet
Виж целия пост
# 12
ma*ma Добре дошла в отбора на месарките  Hug
Виж целия пост
# 13
КРАСИВИ,тъкмо ставам от велото направих 40 мин.малко ми е трудно да си седна на дъто Joyщото седалката стршно ми обива..но както и да е..изках да ви попитам някоя от вас мили дами ходи ли на каланетика ,защото чух много добри отзиви и изрових от нета някои упражнениа ,които с радост искам да споделя с васhttp://dieti.rozali.com/kalanetika/p184.html аз довечера мисля да се опитам да ги направя,ще се радвам да съм ви била полезна...надявам се съчетани с новия ни режим на хранене да имаме по голями успехи,които ще видим в табличката в следващата тема ,както ни обеща нашата мила авторка SKY... Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
малеее Moneyскъпият ми корем направо се чуди какво става  Shocked няма ''балсам''лишен е от всичко което обича  Cry
но си зазлужава
добре че ви има  всички  Hugголяма подкрепа е Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия