Infacolic - как изглежда и как се дозира

  • 805
  • 2
Здравейте, вчера ни донесоха Инфаоколик от Гърция

Ако някой ги е ползвал може ли да каже как точно се дава, защото упътването е само на гръцки, а самите капки изглеждат едни много слузести и не мога да разбера как точно да отмеря една пипета - прочетох в други теми, че се дава по една пипета преди ядене три пъти на ден.? /или пък 20 капки - - просто се точи една слуз newsm78/
Виж целия пост
# 1
с капкомера засмукваш от шишенцето и му капваш една -две капки в устичката .шишинцето е бяло с бебче отпред и миришат на портокал
Виж целия пост
# 2
това е инфакол. аз съм давала 4-5пъти на ден по 1 пипета (давах 1-во хранене, 3-то, 4-то и 5-то х 1)  и след това 3 пъти на ден, като вечер давах по 2 пипети преди хранене (в зависимост от болките на малчо). на самата пипита, като я разгледаш празна най-отгоре близо до сивата част ще забележиш че пише 5мл. това е мярката за 1 пипета. първо дай 3 пъти и ако се успокоява от толкова - добре, ако не - увеличи дозата. да, наистина е слуз - просто пълниш пипетата и слагаш на езичето или в лъжичка и по малко (не в храната, че повечето бебета не понасят комбинацията). на нас 1 шишенце ни бе за 2седмици, но наистина си струваше (за дозировката ми каза педиатър). дано съм ти била полезна.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия