Киселинност на влагалището-доколко е опасна???

  • 2 438
  • 3
Здравейте,

имам едно притеснение, което искам да споделя с вас - може би някой може да ме посъветва дали имам истински повод за притеснение.

Приятелят ми имаше образуване върху пениса подобно на малка брадавичка.
С течение на времето и активните полови контакти с мен тази брадавичка атрофира и сега съвсем падна.
Това разбира се е радостно за нас, но не означава ли че киселинността във влагалището ми е твърде висока и може ли това да създаде проблем при опитите ни да зачена???

Моля ако някой знае нещо да ме посъветва  Rolling Eyes Shocked Shocked
Виж целия пост
# 1
Така..... първо, това че партньора ти е имал брадавица и вече я няма е добре, но защо не се консултирахте с лекар? Незнам дали си наясно, че подобен вид брадавици могат да говорят за носителство на папиломен вирус.
Второ, как пък ти хрумна, че от киселинността във влагалището се е унищожила брадавицата Shocked Shocked Shocked Правила ли си някакви изследвания за да знаеш каква точно е киселинността му???

 newsm78 newsm78 newsm78


Виж целия пост
# 2
как пък ти хрумна, че от киселинността във влагалището се е унищожила брадавицата Shocked Shocked Shocked Правила ли си някакви изследвания за да знаеш каква точно е киселинността му???

е как реши че от това е паднала Wink и Цветунчо е права Peace това не е основание да мислиш че киселиността е висока
Виж целия пост
# 3
Патрисия, това може да е било кожено рогче, аз самата съм имала на гениталиите, съвсем безобидно образувание, което е възможно да падне от самосебе си.
Но е и възможно да е папилома вирус, крайно опасно заболяване. Задължително, непременно и спешно си направи изследвания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия