Лапароскопска операция на киста във Варна

  • 3 698
  • 10
Здравейте, интересува ме кой и къде ви е оперирал във Варна.
Можете ли да ми препоръчате къде да отида?
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Аз ти препоръчвам д-р Александров.  Grinning
Виж целия пост
# 2
Благодаря, ти си втората, която ми споменава за него.
Четох във форума, че не преглежда по  здравна каса. Мога да си позволя прегледите, но има ли начин поне операцията да мине по касата или и тя е платена?

И друго. Аз съм съвсем неориентирана по въпроса. Киста 70 на 50 мм е големичка нали? Тоест да ми се размине без операция май няма шанс?
Виж целия пост
# 3
Ами на тези въпроси за съжаление може да ти отговори само доктора, нищо не ти пречи да се консултираш с него и после да решиш какво да правиш. Успех!  Grinning
Виж целия пост
# 4
Лапароскопиите не минават по каса,поне за 2007.Дано сега има промяна и си спестиш едни 500-700 лева!
И дано се разминеш въобще с операции ,каквито и да са те!
Виж целия пост
# 5
Мерси за отговорите, 500-700 лв. ще ги преживеем, а 6 тото ми чувство е, че няма да се размине.
Виж целия пост
# 6
здравей f  Hug аз лично правих лапаро при доктор АЛЕКСАНДРОВ и съм много доволна от него но аз нямах такъв проблем като твоя  то е много добър доктор  Peaceняма да сбъркаш ако го потърсиш за помощ успех  bouquet
Виж целия пост
# 7
Мерси, то още не е ясно дали ще съм за операция, защото съм няколко дена преди цикъл, но ми казаха, че е прекалено голяма кистата, за да е от тези, които си изчезват сами.
Само едно се чудя, толкова бързо ли растат тия кисти, последната ми ехография беше преди 3,4 месеца по друг повод и нямаше нищо  ooooh!
Виж целия пост
# 8
Д-р Александров май ве4е не се занимава с операции. Може при д-р Георги Козовски да опиташ, той също бил доста добър, казват най-добър  Laughing
Виж целия пост
# 9
През ноември моята лапароскопия я прави Г.Козовски .Аз лично съм доволна много е внимателен
Виж целия пост
# 10
Благодаря за информацията момичета. Лекарката ми за сега отлага мислите за операция с 10 тина дена. Ще чакаме първо да ми дойде, за да видим дали няма да се спука тогава сама или поне да намалее, за да се опитаме с лекарства после. За сега нямам никакви оплаквания - болки или кръвотечения и за това така. Леко ме наплаши ако усетя остра болка да тичам към спешното, защото може да се е спукала кистата....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия