Климатик и малко бебе?

  • 2 824
  • 32
Мислите ли че е подходящо да се отопляваме с климатик когато имаме малко бебче? Има ли семейства които се отопляват с климатик и как влияе на тях и децата им?
Виж целия пост
# 1
Съвсем скоро писахме в такава тема.
Няма никакъв проблем да се отоплявате с климатик. Ние го ползваме през цялата година.
Виж целия пост
# 2
 Ние се отпляваме с климатик. До сега не съм имала проблем. Само че климатика е в единия край на стаята,а леглото на малкия в другия. Обърнали сме го  да духа не към детето, в обратната посока. Има доста хора, които са против, но аз не се оплаквам. А и лятото, когато беше горещо, канехме други бебета да спинкат на хладничко при нас  Laughing
Виж целия пост
# 3
Ние също се отопляваме с климатик.Няма проблеми, стига въздушната струя да не е насочена направо към детето.
Виж целия пост
# 4
От пролетта сме с климатик малката тъкмо се беше родила, лятото се родихме и сега сме си одбре с климатика  Peace
Интересно ми е защо доста хора са против  newsm78 какви са причините. Единствената която ми е спомената от приятелка е, че настивала от него.
Виж целия пост
# 5
Ние едната стаята отопляваме с климатик. Бебето по цял ден е в нея, само вечерно време си спи в нейната стая, където е на парно. Не съм видяла да има проблем детето, а и педиатъра като дойде нищо не каза.
Виж целия пост
# 6
От пролетта сме с климатик малката тъкмо се беше родила, лятото се родихме и сега сме си одбре с климатика  Peace
Интересно ми е защо доста хора са против  newsm78 какви са причините. Единствената която ми е спомената от приятелка е, че настивала от него.
  Аз съм чувала за филтрите.Трябва да се сменяват често ,защото задържат микроби, които в последстие водят до разни белодробни заболявания. newsm78 Просто съм го чула ,но не помня от къде ooooh!
Виж целия пост
# 7
Миналата зима, когата сина ми беше бебе( роден е ноември) в спалнята се отоплявахме с радиатор...климатика въобще не сме го пускали...но тази зима, тъй като е вече по-голям, навсякъде се отопляваме с климатици  Peace
Виж целия пост
# 8
Отопляваме се с климатик. Не мисля, че има проблем. Но филтрите трябва да се чистят редовно. Peace
Виж целия пост
# 9
Тери от бебе си е на климатик/зимно бебе е/.Не сме имали проблеми.
Виж целия пост
# 10
Отопляваме се с климатик. Не мисля, че има проблем. Но филтрите трябва да се чистят редовно. Peace

 Peace
Виж целия пост
# 11
И ние се отпляваме с климатик. Не сме имали проблем. Филтрите ги почиствам веднъж седмично.
Виж целия пост
# 12
И ние сме с климатици-никакъв проблем  Peace
Виж целия пост
# 13
Отопляваме се с климатик. Не мисля, че има проблем. Но филтрите трябва да се чистят редовно. Peace
Peace
Виж целия пост
# 14
И ние се отпляваме с климатик. Не сме имали проблем. Филтрите ги почиствам веднъж седмично.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия