д-р Васил Коцев Пирогов - телефон!

  • 1 639
  • 4
Мами,

моля, ако някоя от вас има телефони на д-р Васил Коцев от Детска Хирургия Пирогов да ми ги прати!
Имам двумесечно бебе - и май е с херния....
Педиатърката ни каза да се свържем с д-р Коцев - ако може още събота или неделя, ако случайно е дежурен, но в Пирогов никой не отговаря на телефоните.
Благодаря предварително!!!
Виж целия пост
# 1
Моб. тел. на д-р Коцев нямам - това сигурно си го видяла, само за всеки случай  -  http://www.pedsurg.net/koremno.htm , но в приемнен кабинет може да отидеш по всяко време.  Там детски хирург ще прегледа детето, а и със сигурност ще те свържат с д-р Коцев. Оперираха моята дъщеря от херния, когато беше на 4 месеца, но в кърмаческа хирургия, странно защо не са ви изпратили там  newsm78. Препоръчаха ни да отидем в съб. или нед., защото тогава има по-малко хора - наистина е така. Ходили сме и през седмицата, но трябва да се въоръжиш с много търпение, има дечица от цялата страна и се чака много.
Стискам палци.
Успех.
Виж целия пост
# 2
Здравей. аз те съветвам да отидеш при проф. Бранков- факир на херниите и не само. Тел. 9154482: 9154447
Виж целия пост
# 3
Brankov Peace
Виж целия пост
# 4
Едва сега видях темата.
Д-р Коцев е симпатяга, ала вече се пенсионира   bouquet.
Нещо обаче да уточня - ако използувате сайта на детската хирургия "Пирогов" www.pedsurg.net и пишете на адресите на колегите, много от тях не си отварят пощата  ooooh!.  Задавайте въпроси във форума  Thinking

Искам да ви улесня - телефонът в приемния кабинет е 91 54 284, в коремно отделение с шеф д-р Стоилов и зам.д-р Балканджиев е 91 54 505, в кърмаческо с шеф д-р Пенушлиев и зам.д-р Георгиев е 91 54 490, а моят телефон е 952 21 37 или 91 54 482  bowuu.

Пожелавам ви да не използувате често тези телефони  Hug. И не забравяйте, че ние също оперираме хернии, скрит тестис или хидроцеле, а не само детските уролози.

Сега в болницата е въведен принципа на платен избор на хирургичен екип, което има за цел да стимулира всички участници в процеса, а също и самата болница. Но това не е задължително и всеки си прави избора. Всички колеги са много добри и вашите деца ще получат най-доброто лечение. За това гарантирам  Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия