ревниво гадже на стар приятел

  • 2 346
  • 41
Днес съм тръгнала на кафе с приятелка и срещам стар приятел беше ми колега навремето и приятелката му! не го бях виждала повече от година, много се зарадвах като ги видях познавам и двамата идвали са ми на гости, на рожденни дни и  т-н . При което аз си подавам ръката да ги поздравя, той си подаде неговата, обаче тя не, 1мин ми остана ръката във въздуха, много криво ми стана, не знаех какво става- а тя ме гледаше злобно свила тънки устни и трепереше! поговорихме си на бързо с него и си тръгваме при което като се отдалечихме на 2 метра и тя ми изкрещя със злоба"Имаш много хубави голи снимки"! Много кофти ми стана, тя просто полудя накрая почна да трепери, а аз изобщо не схващам за какво става въпрос! Аз не съм се чувала с тях повече от година, пък отношенията ми с него винаги са били приятелски, всичко сме си споделяли???Незнам какво да направя, дали да му се обадя да питам какво става, щото той мои снимки може да има, но не са голи и са от едно списание в което съм снимана, а по бански, незнам какво е станало между тях,но тя ревнуваше от мен, беше ужасно и каквато съм си чувствителна се разплаках, не го очаквах??? Дайте съвет дали да не му се обадя да питам какво се случва или да оставя нещата просто ей така без развръзка???
Виж целия пост
# 1
Обади му се  Peace
Виж целия пост
# 2
Мисля, че той трябва да ти се обади и да ти обясни. А на гаджето му толкова й е акъла да прави такива сцени /даже и действително да има твои голи снимки/. Напразно си плакала. Като крещи по улицата, госпожицата излага само себе си и него.
Виж целия пост
# 3
Аз бих му се обадила
Виж целия пост
# 4
Обади му се  Peace
Защото:
1. Ти щеразбереш за какво става дума
2. Може да си спестиш случайни информации разпространявани за теб, които не отговарят на истината, но като не знаеш за тях, не можеш да им противодействаш!
3. Ако той има малко мозък, ще разбере от обаждането ти, че гаджето му го излага пред хората.
Виж целия пост
# 5
И да му се обадиш какво? Ще му стане още по кофти на човека, да не е той виновен че тая кифла е невъзпитана?
Не му се обаждай, не падай на нейното ниво!
Виж целия пост
# 6
Обади се да няма недоразумения. Peace
Тактично .
Виж целия пост
# 7
Обади му се. Тя е неговата кифла, не твоята - няма какво да й търпиш магариите. Да я озапти малко или да я извежда с намордник. Пфуй, аман от патици.  Sick
Виж целия пост
# 8
Обади му се. Тя е неговата кифла, не твоята - няма какво да й търпиш магариите. Да я озапти малко или да я извежда с намордник. Пфуй, аман от патици.  Sick

Може да те е объркала с някое негово старо гадже. Обади се и питай директно какви са тези приказки, че и крясъци по улиците.
Пък и той ако е малко по-възпитан от въпросната кифла, е трябвало да ти се обади и да ти се извини.
Може момичето да не е нещо наред с нервите. На такава с кеф бих и отвъртяла някой шамар.
Виж целия пост
# 9
 Аз мисля, че няма какво да изясняваш. Всичко е заради снимките по бански, образно казано "голи". Явно ревнува от това, че гаджето й държи на тях и си е въобразила кой знае какво. Нищо не можеш да направиш, освен да притесниш човека още повече. Вместо това поласкай самочувствието си, че кифлата ревнува от теб и следващия път я игнорирай.
Виж целия пост
# 10
Обади му се. Тя е неговата кифла, не твоята - няма какво да й търпиш магариите. Да я озапти малко или да я извежда с намордник. Пфуй, аман от патици.  Sick

Може да те е объркала с някое негово старо гадже. Обади се и питай директно какви са тези приказки, че и крясъци по улиците.
Пък и той ако е малко по-възпитан от въпросната кифла, е трябвало да ти се обади и да ти се извини.
Може момичето да не е нещо наред с нервите. На такава с кеф бих и отвъртяла някой шамар.

Абе не ме е объркала, познаваме се много добре, а и тези мои снимки са от преди 3 год и освен тя да ги е видяла или пък той да и ги е показал, но ние се познаваме с него от преди той да започне връзка с нея, и в началото той ми е казвал, че тя е ревнувало от мен много, защото ние бяхме като дупи и гащи, споделяхме си всичко и точно заради тази нейна ревност го накарах да ни запознае и уж всичко беше ок! но сега се сещам, че тя още тогова му вдигаше грандиозни скандали и се изнасяше, ако примерно са с колата и той се загледа по някоя мацка- пък  за мен беше казвала това преди 4-5год може би, че ние двамата сме били много влюбени един в друг Rolling Eyes ку-ку малко! Чак му се чудя с кой акъл я търпи толкова време, знам също от него, че тя няма жени приятелки, защото според нея те биха откраднали евентуалното и гадже  и говориме за 27годишен човек, не за малко момиче!!Абе с две думи странен човек!! Защо ли и аз така се вързах, като се замисля незнам?????Но в понеделник ще звънна да разбера, какво е станало,почивните дни не смея, да не предизвикам още по-голяма буря!!!
Виж целия пост
# 11
Горкият ти приятел тази наистина е болен мозък. Shocked
Виж целия пост
# 12
Не бих се обаждала. Той трябва да ти се обади.
Виж целия пост
# 13
Не бих се обадила. Редно е приятелят ти да ти се обади да ти се извини.
Виж целия пост
# 14
Много по-хубава ли си от нея? Без да скромничиш. Мисля, че се чувства смотана на фона ти и от идва всичко. Не се занимавай Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия