Тест за пола на бебето

  • 4 098
  • 21
Другата седмица майката на съпруга ми ще ни гостува(от Париж) и ми каза, че щяла да данесе някакъв тест за пола. Било като тест за бременност но показвало пола. Как мислите, дали ще е точен? Някоя използвала ли е? Аз незнам дали в България изобщо ги има...
Виж целия пост
# 1
Чувала съм че има такива тестове, но доколкото знам на българския пазар не се предлагат.
За точност въобще нямам идея. Rolling Eyes
Ще споделиш дали е верен като родиш бебока  Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не съм чувала за такива тестове.  Blush
Не ми се вярва много да понава. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
И аз съм чела за тези тестове, някъде във форума, но май ги няма в България
Виж целия пост
# 4
http://www.tellmepinkorblue.com/?gclid=CM-ChP_m7ocCFQkwXgodEGM3fg тук съм чела.Ще споделиш от опит Grinning
Виж целия пост
# 5
Добре, свекърва ми дойде тази сутрин и ми донесе теста.
Този тест се прави с кръв от майката и се праща обратно за да бъде обработен в лаборатория. Междудругото е достъпен и до България-поръчва се по интернет и се плаща в долари с карта.
Резултатите пристигат след 5 дни.
Утре щи си бодна пръста и ще им го пратя обратно. Много съм любопитна, но също ме е и страх.
Виж целия пост
# 6
От какво те е страх?  Rolling Eyes Действай!
Виж целия пост
# 7
Другата седмица майката на съпруга ми ще ни гостува(от Париж) и ми каза, че щяла да данесе някакъв тест за пола. Било като тест за бременност но показвало пола. Как мислите, дали ще е точен? Някоя използвала ли е? Аз незнам дали в България изобщо ги има...
Ако отидеш на фетална морфология, вече ще могат да видят пола. И не само това всъщност Peace
Виж целия пост
# 8
Да, но вече имам теста. Иначе през март ще ходим в Лондон за две седмици за да доотчним някои неща по новата къща и ще направим още изслезвяния, вече имам уговорена среща с лекар. Тук ходя на редовните изследвания в часната клиника на доктор Карагьозова, но, без да ме нападате, предпочитам там да повторя и да направя допълнителните си изследвания.
Виж целия пост
# 9
Бях чела тук -една форумска мама от Бразилия беше писала ,че си е правила този кръвен тест и от 8-9седмица си знаеше пола на бебчето-теста не е новост на някои места. Laughing
Виж целия пост
# 10
А когато бебето се е родило резултата потвърдил ли се е или още не е родила?
Виж целия пост
# 11
Да,родила е .Ще ти пратя на лични ника и.
Виж целия пост
# 12
Ами само да се похваля, че ще си имаме момченце. Съпругът ми е много щастлив, това му беше голяма мечта. И аз съм щастлива-ще си имам син след две прекрасни дъщери!
Виж целия пост
# 13
Ами само да се похваля, че ще си имаме момченце. Съпругът ми е много щастлив, това му беше голяма мечта. И аз съм щастлива-ще си имам син след две прекрасни дъщери!
Честитооо   bouquet миличка! Много се радвам за вас искренно  Grinning ,наистина е много хубаво след 2 принцески да си имате синче  Peace (дано и при нас се получи така при второто)
Виж целия пост
# 14
Седмица преди вашата възраст ми казаха пола от ехографа.  Wink
И аз не знам за тези тестове.  Peace
И честито за бебчето  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия