Ще се бъгне ли сайтът за детските градини?

  • 11 740
  • 316

Анкета

Според вас ще се бъгне ли сайтът за записване в детските градини?

Опции:

От понеделник тръгва електронното записване за детска градина. Още при теста, сайтът се е продънил при 500 едновременни записвания, а създателите му гарантират 2500 едновременни регистрации без проблем. За мое голямо съжаление, аз залагам, че ще има някакъв срив в системата....
Вие какво мислите по въпроса? Ще проработи ли това решение?
Виж целия пост
# 1
Вчера точно това коментирахме с моя позната,детето и е в яслена възраст..Според мен системата няма да издържи на този наплив,дано не съм права..  Thinking
Виж целия пост
# 2
Вчера точно това коментирахме с моя позната,детето и е в яслена възраст..Според мен системата няма да издържи на този наплив,дано не съм права..  Thinking

 Същото беше мнението ми пред моя позната Grinning
Виж целия пост
# 3
Естествено, че ще  ...още на петата минута
Виж целия пост
# 4
Сигурна съм, че ще се срине  Tired
Виж целия пост
# 5
Ще се срине, бъдете спокойни.
Виж целия пост
# 6
И ние с едни приятели си говорихме вчера точно по този повод - 100% ще има бъгове според мен...
Виж целия пост
# 7
Най-добре е да си се отиде лично.
Виж целия пост
# 8
и като отидеш лично, ще чакаш системата да се отбъгне, та директорката да ти въведе данните  newsm78

стига с тази психоза. Светът не свършва с тази система и с тези детски градини. Сами си търсим за какво да се ядосваме. Нещо да зависи от вас? Ако сайтът се бъгне, ще се бъгне за всички.
Виж целия пост
# 9
Според мен в 9.05 вече ще е умрял.
Виж целия пост
# 10
Да, сигурна съм  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Разбира се, че ще се бъгне. По същият начин, по който се бъгна и сайта на Търговския регистър.
Виж целия пост
# 12
Миналата година във Варна нали въведоха електронен регистър с данните за подадените заявления. Ми срина се.

Виж целия пост
# 13
 Mr. Green
O да
Виж целия пост
# 14
Ще залагаме ли?  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия