Доволни ли сте от продуктите на Златна рибка?

  • 3 339
  • 10
Първо искам да се извиня, ако вече е имало подобни теми, обсъждано е и пр. От скоро влизам в Красива мама и още ми е трудно да се ориентирам в изобилието от теми. Вчера бях пуснала тема, за продукти на Loreal и реших да си купя маска за коса от сайта на Златна рибка. Тези, които сте поръчвали продукти на Loreаl от сайта им, доволни ли сте от качеството на продуктите?
Виж целия пост
# 1
Да, доволна съм.  Peace
Виж целия пост
# 2
     Хората, които държат рибката, са собственици и на ФЕМА. Пазарувала съм и от двата сайта, и да - доволна съм.  Peace
Виж целия пост
# 3
Поръчвала съм до сега един шампоан и една маска. Не мога да направя сравнение, защото не съм пазарувала от друго място (салон например) но от това което четох до сега съм доволна от продуктите и не на подследно място от цената  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз си поръчах шампоан и маска за коса.Сестра ми си поръча лак за коса,маска,шампоан,един продукт за топлинна защита и един за начупване.Поръчката ми дойде в указаното време,а качеството е като в салоните Hug
Виж целия пост
# 5
Ами доволна съм. Най-вече от обслужването. Сега като разбирам, че са ФЕМА ми е ясно... Grinning
Виж целия пост
# 6
А кой е сайта?
Виж целия пост
# 7

http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=62  Peace
Виж целия пост
# 8
И аз съм много доволна и от продуктите и от обслужването.Направих поръчката си в 5 следобед и ги получих на другия ден на обяд Peace
Виж целия пост
# 9
Не съм доволна от обслужването- бях направила поръчката си една събота- шампоан, балсам и маска за коса. Продуктите ги имаше на сайта, което значи, че ги има в наличност и очаквах във вторник да пристигнат. След като цял ден никой не ми се обади, реших да си проверя имейла, на който получих отговор, че продуктите не са налични и щяло да ги има чак след месец. Е, бива ли такова нещо- поне по телефона да се бяха обадили. А и на сайта ги имаше като налични! След това си ги купих от един салон в съседен град, макар и малко по-скъпи- занапред така и ще правя!
Виж целия пост
# 10
Да, доволна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия