мармарис

  • 12 329
  • 19
Здравей те ,лятото смятаме да ходим на Мармариз кажете някой хубав хотел за деца на all
Виж целия пост
# 1
колко звезден?Simple Smile
защото има много голяма дали търсиш 3* или 5:) ако е 5* Мармарис Палас и на същия собственик, още по-нов - Мармарис Палас Турбан, 4* проблема им е, че по-хубавите са само на закуска и вечеря, но 3*+ - Емре и Емре бийч, както и Лидия - не отстъпват по-нищо. А по-ниско бюджетен - Клас бийч, Пинета и Пинета клуб също имам добри отзиви:)
Виж целия пост
# 2
Ще следя темата.
Смятаме лятото да сме в Анталия но може и до Мармарис да стигнем-нищо не се знае.
:Хайде тези ,които вече са били да споделят с нас впечатления  Praynig
Виж целия пост
# 3
и аз ще следя
иска ми се нещо прилично, с детски кътове и алл инклузив,  то май всичко там е такова Laughing
рано е за цени нали?
Виж целия пост
# 4
Преди няколко години почивахме в Мармарис Палас,много сме доволни.
Преди това бяхме ходили на почивка в Бодрум,но даже не си спомням как се казваше хотела,но този в Мармарис не мога да го забравя
Виж целия пост
# 5
В момента излязоха цени за Ранно записване, но със собствен транспорт:)
Иначе за организираните програми, щом се свършат с Великден и майските празници, което е съвсем скоро ще ги пуснат и 100% също ще има промоционални цени първите месеци и за ранно записване:)
В мамрарис палас има зимна пързалка Mr. Green
Но най-хубавия детски кът в хотел видях във Фетие:)
Иначе Мармарис ми е любим заради природата Grinning
Виж целия пост
# 6
В хотел "Клас" съм била на олинклузив. За децата няма нищо, освен 1 басейн в ъгъла на двора. Храната - отвратителна и еднообразна. За персонала нямам думи. Единственото хубаво беше цената, но говоря за края на август месец. Иначе Мармарис и на мен много ми допадна - спокойно и красиво.
Виж целия пост
# 7
Надявах се повече мами и не-мама да се включат с впечатления от почивка в Мармарис Sad
Е ,хайде де, нека тези ,които са почивали там да помогнат малко Praynigс предложения за хотели и въобще с разкази за курорта,забележителности,заведения .........
Аз не съм ходила в Мармарис,но разглеждах снимки от летуването на наше приятелско семейство-и нещо ми се стори много бедна природата newsm78 А самите приятели обявиха курорта за "бабешки'  Laughing.Така ли е наистина?
Виж целия пост
# 8
Писала съм доста за Мармарис. Били сме там 3 пъти, последно преди 2 години.

tsve_te, къде са били тези твои познати?!
Мармарис за мен е райски залив с разкошна растителност и як нощен живот.
Там бих препоръчала да се ходи без деца, то и семейните хотели са по-малко от Анталия, например.
Виж целия пост
# 9
И аз прелитам с няколко въпроса:
1. Къде е по-добре за летуване с деца (вече не така малки)? Мармарис или Анталия?
2. Като казвате със собствен транспорт. Колко км. е от границата ни? И до Мармарис и до Анталия? А пътя как е?
3. Какви стаи се предоставят на сем. с 2 деца? Тип студио? или..?
4. През септемви как е? става ли за летувка? Някъде, през 1-вите 10-ина до 15-ина дни.
Виж целия пост
# 10
Ми да отговоря аз, по всички точки имам наблюдения  Simple Smile

1. За по-големите деца, които искат забавления почти е без значение кой е курорта, а самият хотел какво предлага. В Мармарис плажната линия е малка и доста натоварена. В Анталия хотелите са почти винаги със собствен голям, широк плаж (за моите деца това има значение)

2. Мармарис е по-близкият град от границата, но до Анталия се пътува по-бързо и леко. Пътя до Мармарис е тесен, натоварен, абе кошмар. До като за Анталия се минава през магистралата за Истанбул, после тя продължава до Анкара и от там надолу пак по широк, бърз път.
Всъщност, разликата не е много голяма, ориентировъчно София-Мармарис е около 1170км, а София-Анталия 1300км.

3. Стаите са според хотела - две преходни или две с коридор помежду им... може и още варианти да има, ние в такива сме били.

4. Сезона в Турция е до октомври! Колкото е по към края, условията са по добри (според мен) - морската вода е по-топла, температурите поносими, туристите не толкова много, а и цените падат. Ако нямахме ученичка, бих почивала там към края на септември.


Виж целия пост
# 11
бяхме в мармарис в края на октомври. В Мармарис палас. Доволна съм много, имат си собствен плаж/трудно е да се нарече плаж - шезлонги на кея, няма пясък/, но е много приятно. В самия хотел пък има поне 3 басейна. Времето беше много подходящо за плаж, водата леко студена вече. Прекрасен изглед към морето. Възпозвахме се и от всички екскурзии, които ни предложиха, с изкл. на родос. Дори многочасовата разходка с корабче ми хареса много. В Анталия съм била в началото на ноември, но не помня в кой хотел/а ми хареса повече от Мармарис палас по отношение на обслужването/. И до двете места летяхме, така че пътуването с автобус беше сведено до минимум, и пак си е много Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Тити, нощния бар на Мармарис Палас работи ли още  Twisted Evil
Че имам "прекрасни" спомени от там, свързани с него.
Виж целия пост
# 13
имаше диско за германците на откритата сцена зад басейна/амфитеатъра ли беше/докъм 22.20. Беше голяма шумотевица, а поне един хит да бяха пуснали Simple Smile
аз приспивах дете по това време и не съм ходила, но пък сравнително рано приключваха. честно, не съм ходила по никакви барове, през цялото време бях с хлапето.
зимната пързалка беше затворена.
Виж целия пост
# 14
Хохоооо, "изтървала" си  Mr. Green

На единия кей на т.н. плаж бяха направили един наистина гъзарски лаундж бар, който дънеше в невъзможни децибели от 10 сутринта до 3 през нощта.
Първата вечер издържах до 2ч (поне до толкова пишеше че работят), и вдигнах скандал на рецепцият с 7 месечното бебе на ръце.
За следващата вечер ни изместиха в по-вътрешно бунгало, ама то си се чуваше доволно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия