От къде във Варна да си купя овлажнител ?

  • 561
  • 4
Търся си овлажнител за стая, защото използвам акумулираща печка и въздуха мн изсъхва. В резултат на това дъщеря ми се буди на 1 час през нощта да пие вода.Истински кошмар! Моля, ако някой е ползвал такъв да ме освети по въпроса, от къде да се сдобия, защото в момента съм с допотопния способ-купичка с вода върху печката.Мерси!!!!!!
Виж целия пост
# 1
От Техномаркет/Технополис. Ние взехме на Делонги. Също в бебешките магазини може да има - на Чико например Peace
Виж целия пост
# 2
Мерси! Ще проверя там. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Преди дни гледах в магазина Долче Вита на Цар освободител63 овлажнител на Чико.Аз сам много доволна от него!Имат и гаранция.
Виж целия пост
# 4
Цитат
Търся си овлажнител за стая, защото използвам акумулираща печка и въздуха мн изсъхва. В резултат на това дъщеря ми се буди на 1 час през нощта да пие вода.Истински кошмар! Моля, ако някой е ползвал такъв да ме освети по въпроса, от къде да се сдобия, защото в момента съм с допотопния способ-купичка с вода върху печката.Мерси!!!!!!

В нашият магазин можеш да погледнеш това   http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5734&lang=1
на италианската марка "BREVI".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия