Garnier Pure (за мазна кожа, склонна към несъвършенства, всички възрасти)

  • 1 610
  • 6
Искам да споделя положителното си мнение за синята серия на Garnier - Pure.

Имам склонна към омазняване кожа с по-скоро неравен тен.
Досега съм използвама козметични серии за мазна/смесена кожа от не особено висок клас - предимно зелената на Garnier, синята на Loreal, Clean & Clear и една синя на Нивеа, но от тази марка всички серии май са нюанси на синьо.
Досега не съм била твърде доволна от нито една от тях и не съм забелязвала "поразяващи" резултати.
По този повод последния път когато бях в козметичен магазин бях почти решила да си купя нещо "по-така".
Въртях се около щандовете на Avene, Eucerine, Biotherm дори, но в последния момент реших да пробвам за последно нещо от по-долен клас, все пак ценовата разлика никак не беше за пренебрегване, макар да бях готова да пожаля парите, все пак за кожата на лицето ми става дума.
В крайна сметка заложих на Garnier Pure и още от 1то нанасяне останах много доволна, като никога до сега.
Бях си взела 2 продукта от серията, след това побързах да си купя още 2 и смятам да допълвам!
Надявам се ако някоя мацка реши да изпрова серията е доволна и да се радва на по-хубава кожа  bouquet!

Става дума за тази серия:


В момента аз използвам:
- стъпка 1: Unclog Garnier Pure Daily Cleansing Gel


- стъпка 2: Тighten Your Pores Garnier Pure Astringent Toner


- стъпка 3: Hydrete and Sooth Garnier Pure Daily anti-imperfection moisturizer


- стъпка 3: Hydrete and Sooth Garnier Pure Daily anti-imperfection moisturizer - Night


Повече информация за серията:
http://skinnaturals.garnier.ca/en/franchise_pure.asp
http://www.garnier.co.uk/_en/_gb/our_products/products_range2.as … LY_SKIN_DISCOVER#
Виж целия пост
# 1
Май няма други доволни от серията Crazy...
Виж целия пост
# 2
Не че съм ентусиазирала някого, но все пак да споделя Mr. Green, че след повечко употреба не съм чак толкова очарована. Разочарована не съм, но блестящи резултати няма. Първите 2 дни ми действаха супер нещата, а сега само "ок"  Confused.
Виж целия пост
# 3
Изобщо не съм очарована.Яд ме е, че си я купих.Изобщо не ми понася,избиха ми повече пъпки,кожата ми се лющи.Ужас  smile3511
Виж целия пост
# 4
Аз лично засега не се лющя и пъпки нямам, но пък и не намирам кожата си за особено подобрена.
Ако има някакво значение не съм купувала нещата от България, за протокола отбелязвам.
Виж целия пост
# 5
Аз съм от доволните от серията. Преди да започна да ползвам пилинга 3в1 и тоника за лице, кожата ми беше много грапава, с доста черни точки около Т зоната. Казвам го съвсем честно, в момента сутрин като стана, лицето ми е толкова гладко и нежно, че понякога ми е жал като му слагам грим. Определено съм доволна!
Виж целия пост
# 6
От ето това съм много доволна.



Трите стъпки съм ги използвала много дълго време. За първи път си ги купих в 6-ти калс някъде  Crazy  и си ги използвах и след като завърших известно време. Но не мога да кажа,че съм много долона. По принцип нямам много проблема кожа, просто е нормална към мазна.  Откакто открих Normaderm на Виши се "преродих".  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия