СПЕШНО:В 37 г.с. съм , а бебето непрекъснато сменя предлежанието.

  • 704
  • 6
Момичета, спешно ми трябват вашите знания . Почти на финарла на бременността си съм . Имам изгладена шийка и 1 пръст разкритие , но бебето все се върти. Вчера беше седалищно , днес се обърна главично. /Това го знам след преглед с видеозон/. Сега пак ми се струва , че се завъртя.Този номер със завъртането го прави и миналата седмица .Някой имал ли е сходен проблем
Виж целия пост
# 1
Имах подобен проблем но беба беше странично, но точно преди термина на последния преглед застана главично и до раждането не се обърна повече, надявам се и при теб да се е наместило бебето вече и да почне да се спуска и да се заклини в таза и да не се върти повече
Виж целия пост
# 2
спи само на ляво-така ми казваха всички Peace
Виж целия пост
# 3
И моята беба се въртя почти до последно. Не се притеснявай PeaceРядко стават издънки и непрекъснатата смяна на позата не е предпоставка
Виж целия пост
# 4
Заставаш на колене и лакти, така, че тялото да е наклонено към лактите. Избери си място, където да е удобно Hug. Та, седиш така към 15 мин, всеки ден.
Аз се чудя, как изобщо се обръща, не му ли е вече доста тясно?
Пробвай, поне нищо няма да изгубиш.
Успешно раждане!
Виж целия пост
# 5
Заставаш на колене и лакти, така, че тялото да е наклонено към лактите.
Това и аз съм го чувала,
каквото и да стане ти желая леко раждане и здраво бебе!  Peace
Виж целия пост
# 6
и моя бебок се въртеше много,но 1 седмица преди да го родя си застана както трябва,отложихме секциото и родих нормално много лесно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия