Някой знае ли точния адрес на д-р Зарзаланов - Русе

  • 4 778
  • 7
 Embarassed ИЗВИНЕТЕ ме момичета, но от скоро живея в Русе и ми се налага да отида на гинеколог  Прочетох, че за Русе той е от добрите лекари ама незнам къде преглежда, нито колко е прегледа ако някой има информация нека ми каже.

БЛАГОДАРЯ!!!! Embarassed
Виж целия пост
# 1
Ави Блу, не знам от къде си прочела тази информация, но тя е пълен абсурд. Той е касапин, по мнение на колегите му! Отиди при всеки друг ,но не и при него! Мога да ти препоръчам: д-р Шишкова(трудно е да се вредиш), д-р Минчева, д-р Тончева, д-р Христова. На първата и последната имам телефони и координати, ако решиш.
Виж целия пост
# 2
 newsm78 ами незнам при кой да отида, Cry дай ми адреса на Шишкова ако ти е удобно, (и ако знаеш колко е пргледа)  все пак май прочетох добри отзиви за нея май тук из форома беше 
  bouquet МЕРСИ!!!!
Виж целия пост
# 3
При д-р Шишкова съм ходила по време и на двете си бремености и изобщо, когато съм се нуждаела от гинеколог. Мога да кажа само хубави неща за нея, без да звучи като реклама. Кабинетът и се намира в кооперацията на Пантеона, на втория етаж. Ако си с направление има часове чак за след месц. Частният прием също е със записване. Давам ти телефона на кабинета:58 03 83. Ще ти вдигне акушерката и - Пенка Иванова. Останалите лекарки са ме лекували в Патологична бременност и също са много компетентни и внимателни. Д-р Христова ми направи кюртажа след спонтанния ми аборт, също много добър специалист. Зарзаланов(дори не трябва да носи титлата доктор) проби матката на жената пред мен, на която правеше аборт. Добре,че изрично казах, че не искам той да ме преглежда и прави кюртажа.
Виж целия пост
# 4
Ехеее, що обиждате така бре?
Д-р Зарзаланов е помогнал на доста жени.
Виж целия пост
# 5
Това не е мое мнение и заключение, а на колегите му. За съжаление съм изкарала доста седмици в Родилен дом, а там няма начин да не разбереш това-онова. Разбира се че има и доволни от него , познавам такива, но не бих казала,че той е от добрите гинеколози в този град. А момичето си търси такъв! Умишлено и дадох 4 имена, за да не кажат някои че съм пристрастна за Шишкова. Винаги може да се каже и лошо и добро за всеки един лекар, но мисля, че е важно кое надделява.
Виж целия пост
# 6
Ехеее, що обиждате така бре?
Д-р Зарзаланов е помогнал на доста жени.
Peace Аз съм една от тях.
Координати на доктора:
ул."19 февруари"17,вх.Б- частен кабинет
GSM: 0887 747 321
Виж целия пост
# 7
  bouquet Благодаря момичета за отговорите, още не съм решила къде да отида newsm78, надявам се да не съжалявам, който и да избера, то за сега не е сериозен проблема (по не така си мисля) ама да не ви занимавам повече
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия